Almanca Animasyon Reklam Videosu İle Etkili Tanıtım

Almanca Animasyon Reklam Videosu İle Etkili Tanıtım

Marka ve ürünlerinizi potansiyel müşterilerinize kendi dillerinde tanıtmak çok büyük önem taşıyor. Mesela Türkiye’de bir ürün veya hizmet satışı yapıyorsanız hedef kitlenize sunum yaparken başka bir dilde reklam içeriği kullanmak yerine herkesin anlayabileceği şekilde Türkçe sunum ile hitap etmek çok daha etkili olacaktır. Bu çerçevede Almanca konuşan insanlara da ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak istiyorsanız, Almanca animasyon reklam videosu kullanmak son derece etkili bir tanıtım aracı olacaktır.

Avrupa’da yaşayan gurbetçi vatandaşlarımız bulundukları ülkelerde çeşitli sektörlerde pek çok girişim içerisine girmişlerdir. Özellikle Almanya’da çok sayıda Türk yaşıyor ve bu vatandaşlarımız başarılı işlere de imza atıyorlar. Elbette her başarılı işin temelinde etkili bir tanıtım yatıyor. Almanca animasyon tanıtım videosu hizmetimiz, marka ve ürünlerini hitap ettikleri hedef kitlenin dilinde reklam yapmak isteyenler için çok uygundur.

Almanca Animasyon Tanıtım Videosu

Evden eve nakliyat, temizlik ve depolama hizmeti veren bir firma için hazırladığımız Almanca animasyon tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz. Bu örnek videoda olduğu gibi videodaki amaç, ürün ve hizmetlerinizin en önemli avantajlarını kısa ve etkili bir şekilde ön plana çıkarıp potansiyel müşterilerin dikkatini çekmektir.

Bu tarz reklam videolarını kendi web sitenizde, youtube kanalınızda, facebook ve instagram gibi sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Viral, yani paylaşım yoluyla çok hızlı bir şekilde yayılma özelliği sayesinde çok etkili bir şekilde ürün ve hizmetlerinizi hedef kitlenize anlatma fırsatı bulabilirsiniz.

Almanca 2D Animasyon Reklam Videosu

Yukarıdaki örnekte izlediğiniz gibi, ilgi çekici ve akılda kalıcı bir şekilde marka, ürün ve hizmetlerinizi anlatmak için renkli 2D animasyon tanıtım videosu tercih edebilirsiniz. Bu tarz videoların en büyük özelliği, eğlenceli ve ilgi çekici bir şekilde ürün tanıtımına olanak vermesidir.

Hikaye anlatım metodu içeren özel senaryo yazma teknikleri ile hazırlanmış sunum metinleri eşliğinde hareketli karakterler müşterilerinizi temsil ederler. Müşterilerinizin yaşadıkları problemleri sizin firmanız nasıl çözüyorsa bunu daha iyi başka türlü anlatmam mümkün değildir. Böylece potansiyel müşterileriniz videonuz ile içsel bir etkileşime girecek ve aradıkları çözümün sizde olduğu mesajını alacaklardır.

Whiteboard Almanca Tanıtım Videoları

Whiteboard animasyon tanıtım videoları, ürün ve hizmetlerinizi anlatmak için kullanabileceğiniz diğer animasyon tarzıdır. 2D animasyondan farklı olarak genellikle beyaz tahta üzerine resim yapan bir ressamın çalışmasını izlemek gibi bir izlenim veren bu videolar da izleyenlerde harika bir etki bırakır.

Whiteboard videoları izleyenler, bir sonraki sahnede neler olacağınız merak ederler. Bu sayede videonuzu sonuna kadar izleme oranı whiteboard videolarda daha yüksektir. Almanca whiteboard reklam videoları da Almanya’daki Türk girişimcilerimiz tarafından sıkça tercih edilen etkili bir tanıtım aracıdır.

Tanıtım Videoları İçin Almanca Seslendirme

Seslendirme konusu, etkili bir animasyon tanıtım videosu için en önemli unsurlardan biridir. Emir Medya olarak pek çok dilde profesyonel seslendirme sanatçıları ile çözüm ortaklığı yapmaktayız. Ana dilinde hizmet veren seslendirme sanatçıları ile piyasaya göre çok uygun seslendirme fiyatları sunabiliyoruz.

Almanca seslendirme için de ana dili Almanca olan profesyonel seslendirmenler videolarınız için hazırlanan sunum metinlerini stüdyo ortamında kaliteli bir şekilde seslendirmektedirler.

Almanca Animasyon Video Nasıl Hazırlanıyor?

Avrupa’da yaşayan gurbetçi vatandaşlarımız için özel animasyon reklam videoları hazırlıyoruz. Özellikle Hollanda ve Almanya’da birçok Türk vatandaşımız girişimlerini ülke genelinde tanıtmak için animasyon videolar yaptırmak istiyorlar. Biz de en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla kendilerine sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Almanca animasyon video hazırlama süreci şu şekilde işliyor.

  • Öncelikle aşağıdaki iletişim numaramızdan veya e-posta adresimizden bize ulaşıp nasıl bir reklam videosu istediğinizden bahsediyorsunuz. Size konuyla ilgili bilgilendirme ve bir fiyat teklifi ile dönüş yapıyoruz.
  • Sipariş tutarı üzerinden %50 iş avansı ödemesi yaptığınız zaman, size senaryo sorularımızı göndererek çalışma sürecini başlatıyoruz.
  • Senaryo sorularına vereceğiniz cevaplara göre videonuzun sunum metnini yazıp onayınız için size dönüş yapıyoruz. Türkçe olarak hazırladığımız sunum metnini, son haline getirip onayınızı aldıktan sonra Almanca tercüme işlemini başlatıyoruz.
  • Almanca tercümesi yapılan sunum metnini, tekrar sizin onayınızı aldıktan sonra profesyonel seslendirme sanatçılarına gönderip ses dosyasını oluşturmuş oluyoruz.
  • Almanca seslendirme dosyası ile senkronize bir şekilde videonuzun görsel sahnelerini hazırlayıp videoyu size gönderiyor ve görsel olarak değiştirmek istediğiniz şeyler varsa bunları bize bildirmenizi rica ediyoruz.
  • Son olarak videoyu istediğiniz gibi tamamlayıp full hd (1920x1080p) olarak kaydedip size teslim ediyor ve kalan ödemeyi yapmanızı rica ediyoruz.

Almanca Seslendirme ve Animasyon Video

Almanca Animasyon Reklam Videosu Fiyat Teklifi Alın

Almanca seslendirme eşliğinde hazırladığımız animasyon tanıtım videosu ile marka ve ürünlerinizi etkili şekilde tanıtabilirsiniz. Almanca animasyon video ve seslendirme hizmetimiz için hemen bize ulaşın.

Siz de işinizi, ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak için yabancı dille, özellikle İngilizce animasyon tanıtım videosu, Hollandaca ve Almanca animasyon reklam videoları yaptırmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz:

Mail adresimiz: satis@emirmedya.com

Telefon ve Whatsapp: +90 533 726 02 22