Eğitim ve Okul Mobilyaları Animasyon Firma Tanıtım Filmi

Eğitim ve Okul Mobilyaları Animasyon Firma Tanıtım Filmi

Yalçınkaya Mobilya, eğitim ve okul mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır. Aşağıdaki videoda okul ve eğitim mobilya sektöründe faaliyet gösteren bu seçkin firma için hazırladığımız animasyon tanıtım filmini izleyebilirsiniz.

Bu animasyon reklam video çalışması için öncelikle firma yetkililerine senaryo sorularımızı göndererek, tanıtım videosunda ön plana çıkaracağımız hususları tespit ettik. Firma yetkililerinin gönderdiği cevaplara göre hazırladığımız sunum metnine onay aldıktan sonra seslendirme işlemini ve video hazırlama çalışmalarını tamamladık. Video taslağını firma yetkililerine gönderip istedikleri revizeleri de tespit ederek animasyon video çalışmamızı son haline getirip firmaya teslim ettik.

Siz de firmanız veya ürünlerinizle için animasyon tanıtım videosu arayışındaysanız, yukarıda özetlediğimiz çalışma süreci ile hızlı, profesyonel ve uygun fiyatlı bir çalışma için bize ulaşmanız yeterlidir. Kaliteli bir animasyon tanıtım videosu için binlerce lira ödemenize gerek yok.

Online Video Pazarlamanın Önemi

Online Video Pazarlamanın Önemi

Video İçerik, pazarlama açısından stratejisinin hem önemli bir aracı hem de temel faktörlerinden birisi olma yolunda uzun bir zamandır bizlere göz kırpıyor. Peki, ticari işletmeler video içerik için nasıl bir hazırlık yapıyor? Neler yapmak gerekir? İsterseniz bundan açıklamadan hemen önce video içeriğin yıldızının nasıl parladığına biraz göz atalım.

Muhtemelen bundan 5 sene sonra gazeteleri artık okumuyor olacağız sadece izleyeceğiz. Video ile ilgili yazılanlara ve rakamlara bakınca da bu durum net bir şekilde görünüyor. Cisco”nun açıklamasına göre 2017’de tüketici takibinin %69’unu video içerik oluşturacak. On demand video tarafında yapılan tahminler ise şu andaki video içeriğin üçe katlayacağı yönündedir.

Cisco bu artışın neye bağlı olacağı istikametinde bir açıklama yapmamakla birlikte özellikle bilgi paylaşımı ile ilgili online videonun önemli bir açığı kapatacağı (hatta yavaş yavaş kapatmaya başladığı) konuşuluyor. Bilginin yanı sıra eğlence türü paylaşımlarda da video içerik başı çekiyor. Üstelik yalnızca büyük değil orta ve hatta birçok küçük işletmeler için de vaziyet benzerlik göstermektedir. Video içerik üretmeye başlamamış küçük işletmeler için tehlike çanları çalmaya başladı diyebiliriz.

Youtube En Büyük 2. Arama Motoru

online video pazarlamaNielsen’in tarafından yapılan bir başka araştırmada da video içeriğin geleceğin içeriği olacağı yönünde önemli veriler olduğunu ifade ettiler. Firmalar için hedef kitleye erişme istikametinde de video içerik hala ilk sırada olduğu görünüyor. Youtube her ay 1 milyarın üzerinde tekil ziyaretçi almaktadır. Bu rakam facebook da dahil olmak üzere diğer tüm sosyal medya ve diğer kanallardan daha yüksektir. Video ile viral dağılan muvaffakiyet öyküleri markalar dünyasında efsanelere dönüşüyor. Viral etkisi çok yüksek olan bazı videolarda hızlı paylaşım yapılası ve yüksek ziyaretci oranlarının etkisi ile bir videonun izlenme sayısı kısa müddette milyonları bulabiliyor. Bu rakam yalnızca marka bilinirliği açısından sevindirici olmakla kalmıyor, aynı vakitte internet sitesinin trafiği yükseliyor, sosyal medya takipçileriniz artıyor. SEO için de oldukça yararlı.

Video muhtevasının daha ehemmiyetli hale gelmesinin bir diğer nedeni de daha kolay anlaşılır olması. Internet şu anda muhteva  açısından sınırını aşmış izlenimi veriyor. Bilhassa metin içeriğinin önemli oranlarda bilgi kirliliği dikkat çekiyor. Bu muhtevalarla mukayese ettiğinde video muhtevasının hem anlaşılması daha kolay, hem de daha inandırıcı. Bu konuda da Forresters’ın yaptığı araştırmalar neticesinde; bir resim 1000 kelimelik bir mana içeriyorsa, 1 dakikalık bir videonun 1 milyon mananın üzerinde çağrışım yaptığından söz ediliyor.

Ürün ve Firma Tanıtım Filmi

Bu güne kadar video pazarlama konusuna yeterince önem vermemiş olabilirsiniz. Ancak bundan sonra daha da büyük bir etkiye sahip olacak online video pazarlamayı artık görmezden gelmeyin. Rekabet derecesinin her geçen gün artacağı bu sanal pazardan siz de hak ettiğiniz payı almak istiyorsanız hemen bir firma tanıtım filmi hazırlamaya başlayın. Unutmayın, büyük veya küçük her firmanın bir web sitesi, her web sitesinin de en az bir videosu olması gerekir.

Firma tanıtım filmi konusunda biz Emir Medya ekibi olarak size yardımcı olmak için hazırız. Sizin için etkili, akılda kalıcı ve piyasaya göre çok daha uygun fiyatlı bir Whiteboard animasyon reklam videosu hazırlayabiliriz.

Ya da hedef kitleniz üzerinde daha kurumsal bir imaj bırakmak istiyorsanız, sunuculu tanıtım videosu hizmetimizi inceleyebilirsiniz.