İngilizce Seslendirme ve Diğer Diller

İngilizce Seslendirme ve Diğer Diller

Her türlü İngilizce reklam projenizde profesyonel çalışmalarımızla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. İngilizce metinleriniz, ana dili İngilizce olan seslendirmenler (Amerikalı veya İngilizler) tarafından stüdyo ortamında okunarak mp3 veya wav formatında teslim edilmektedir. Bayan veya erkek tercihinize göre bize seslendirilmesini istediğiniz İngilizce metni bize gönderip fiyat teklifi ve teslim süresi konusunda bilgi alabilirsiniz.

En kısaprofesyonel seslendirme zamanda ses örneklerini sitemizde sizlerle paylaşacağız. Bu güne kadar onlarca projeyi yüzde yüz memnuniyetle en hızlı ve en ekonomik şekilde bitirmiş olmanın gururunu yaşıyoruz.

Profesyonel Seslendirme Hizmeti

Hızlı, ekonomik ve yüksek kalitede seslendirme ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Yabancı dil seslendirme çalışmalarımızda bir çok dil seçeneği bulunmakla birlikte en çok talep edilen diller aşağıdaki gibidir.

  • Türkçe seslendirme
  • İngilizce seslendirme
  • Almanca seslendirme
  • Rusça seslendirme
  • Fransızca seslendirme
  • İspanyolca seslendirme
  • Arapça seslendirme

Bu listede bulunmayan dillerdeki seslendirme ihtiyacınız için bize mesaj göndererek bilgi alabilirsiniz. Çalıştığımız seslendirmenler native dediğimiz, ana dilinde faaliyet gösteren, yüksek kalitede mikrofon ve ekipman kullanan stüdyo ortamında kayıt yapan profesyonel kişilerdir. Bayan ve erkek ses örnekleri ile fiyatlar ve sipariş süreciyle ilgili ayrıntılı bilgiye İngilizce seslendirme sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Whiteboard veya 2D animasyon tanıtım videosu hizmetimiz için Türkçe ve İngilizce seslendirme seçenekleriyle uygun fiyatlarla çalışmalar yapmaktayız. Yaptığımız çalışmalardan örnekleri emir medya ana sayfasından izleyebilirsiniz.