Video Pazarlama İle Etkili Reklam Daha Çok Satış

Video Pazarlama İle Etkili Reklam Daha Çok Satış

Son yıllarda medya ve reklamcılık alanında o kadar büyük çaplı bir değişim yaşanıyor ki, bu değişime ayak uyduramayan işletmeler oldukları yerde sayarken, yenilikleri iyi takip eden şirketler ise karlılıklarını çok hızlı bir şekilde arttırabiliyorlar. Son zamanların en revaçta kavramlarında biri de video pazarlama İngilizce ifadesiyle “video marketingdir”. Eskiden yeni ve pahalı olarak görünen şeyler şimdilerde artık hayatımızın gerekleri arasına girdiler. İnternet kullanımı da bu konulardan birisidir. İlk çıktığı zaman, internete bağlanmak için duyduğumuz modem cızırtısını hepimiz bugün gibi hatırlarız. Şimdilerde ise internet oldukça süratli ve de herkes tarafından kullanılır duruma geldi. Yalnızca hızı artmakla kalmadı, akıllı telefonlarla ceplerimize kadar girdi.

İntvideo-pazarlama-teknikleriernetin yaşamımızı kuşatmasıyla beraber birçok şey de gelişti. Listenin en başında da ticaret hayatında yaşanan gelişmeleri söyleyebiliriz. Şirketler internet sayesinde sadece verimliliklerini arttırmadılar, aynı zamanda yeni alıcılara ulaşarak satışlarını ve karlılıklarını da ilerletmiş oldular. Aslında internet markalar için, bütün dünya genelinde ürün ve hizmet satabilen haftanın her günü ve her saati açık bir mağaza durumuna geldi.

İnternet dünyasında yaşanan gelişmeler sadece şirketlere değil, internetten gelir sağlamak isteyen insanlara da büyük avantajlar sağlıyor. Şimdi kim istese bir kaç dakikada bir internet sitesi kurup facebook, instagram ve twitter benzeri sosyal medya sayfalarına sahip olabiliyor ve işte bu hesaplardan ürün tanıtımı yaparak kazanç sağlayabiliyor.

Tam da bu aşamada başarılı olmak için iki ana konu karşımıza geliyor. Birincisi, marka ve ürünlerimizi en güzel şekilde nasıl tanıtabiliriz. İkinci faktör de aşırı rekabet içinde daha çok internet kullanıcısına ne şekilde ulaşırız konusudur. Biliyoruz ki internet ortamında, daha çok ziyaretçi eşittir daha çok satış, o da eşittir daha fazla kârlılıktır.

Video Pazarlama Neden Önemlidir?

İşte bu 2 sorunun aşılmasında kullanılabilecek konu ise video marketing yöntemleridir. İnsanlar, yazılı tanıtımlardan daha çok videolu reklamlara ilgi göstermektedirler. Bu sebeple reklam faaliyetlerimizde tanıtım videolarının gücünü kesinlikle kullanmak durumundayız. Öyleyse, ilginç ve akılda kalıcı reklam için videolara ihtiyacımız olduğu gerçeğini görmezden gelemeyiz.

Emir Medya olarak bizler sizin bu ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Sizin için; işinizi, ürün ve hizmetlerinizi veya websitelerinizi tanıtan harika videolar hazırlarız. Hazırladığımız söz konusu animasyon videolarını da hem twitter, facebook gibi sosyal medya sayfalarınızda efektif tanıtım yapabilmek için kullanabilirsiniz. Hem de Youtube’a yükleyerek milyonlarca insana ulaşma olanağı elde edebilirsiniz.

Bununla birlikte doğru teknikler kullanırsanız, Youtube’a yüklediğiniz video reklamlarının bir kaç dakikada Google ilk sayfada geldiğini test edebilirsiniz. Böylelikle doğal arama sonuçları arasında bir çok sitenin önüne geçerek ücretsiz ziyaretçi alabilirsiniz. Bunun için de sizlere seo hizmetleri sunmaktayız. İsterseniz web siteleriniz için, isterseniz sosyal medya hesaplarınız veya youtube videolarınız için güçlü seo teknikleri uygulayarak rakiplerinizin bir kaç adım önüne geçebilirsiniz.

Etkili Tanıtım Videoları

Şimdi, video pazarlama konusunda sunduğumuz hizmetlerimize bir göz atıp sizin için en uygun çözüm konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizin için hazırlayacağımız ilginç ve akılda kalıcı tanıtım videolarıyla ürünlerinizi pazarlayarak müşteri portföyünüzü genişletebilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.

2D Animasyon tanıtım videosu hizmetimizle ilgili, örnek çalışmalar, video hazırlama süreci ve animasyon fiyatları gibi konularda ayrıntılı bilgi almak için bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, dikkat çekici ve akılda kalıcı olmasıyla bilinen whiteboard animasyon video hazırlama konusunda da sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmak için her zaman hazırız. Gerek web sitenize giren ziyaretçilere marka ve hizmetlerinizi anlatmak, gerekse sosyal medyada marka bilinci oluşturmak için bu eğlenceli reklam aracını kullanmayı ihmal etmeyin.

İnternet üzerinden satış yapabilmek için kendi ürününüz olmasına da gerek yoktur. Günümüzde çok yaygın olarak kullanılan, affiliate marketing programlarına entegre olarak da kazanç elde edebilirsiniz. Eğer satış ortaklığı programlarıyla internette pazarlama yapıyorsanız, yine aynı şekilde size harika tınıtım videoları hazırlayabiliriz.