2D Animasyon Reklam ve Tanıtım Videosu

—Etkili ve Ucuz

Hareketli karakterlerle hazırlanan animasyon video reklamları, günümüzde tanıtım yapmanın en etkili ve ucuz yolu haline gelmiştir. Çünkü insanlar internette eskisine göre daha çok zaman geçiriyorlar. Bu zamanın çoğunu da sosyal medyada video izlemeye ayırıyorlar. Her geçen dakika, youtube sitesine binlerce video yükleniyor ve milyonlarca insan video izliyor. Son zamanlarda facebook, video izlenme açısından youtube sitesi ile rekabet eder hale gelmiştir.

“İşinde gerçek bir profesyonel. Gerek buradan gerekse telefondan sürekli iletişim halinde olarak , bizden fazla coşkuluydu. Kesinlikle öneriyorum. Biz animasyon-video sağlayıcımızı bulduk. Teşekkür ederiz 🙂 “

—İlgi Çekici ve Viral

Animasyon tanıtım videolarının uygun maliyetli olmasının yanı sıra, insanların ilgisini çekmesi de çok tercih edilmesinin başlıca nedenleri arasındadır. Yapılan araştırmalara göre insanlar, bir buçuk dakikadan sonra videoyu izlemeyi bırakmaktadır. Bu yüzden, ortalama 70-80 saniyelik bir animasyon tanıtım videosu, sonuna kadar izlenerek, izleyicide en iyi etkiyi bırakmaktadır. Animasyon videolar, sosyal medya mecralarında hem çok izleniyor hem de paylaşılıyor. Bu yönüyle viral (yayılmacı) bir özelliğe sahiptirler.

Daha Fazla Kazanın

Animasyon tanıtım videolarının insanlar tarafından çokça izlenmesi, uygun fiyatla sahip olunabilmesi ve kısa süreli oldukları için etkili olmasının yanı sıra; zorunluluk haline gelmiş olmalarını da söylemeliyiz. Neden zorunluluk? Çünkü yaptığınız işte yalnız değilsiniz. Birçok rakipleriniz var ve bu rakipleriniz uygun maliyetli reklamlarla potansiyel müşterilerinize sizden önce ulaşmaktadırlar. Dolayısı ile sizinle aynı işi yapmalarına rağmen sizden daha çok kazanmaktadırlar.

Lüx Değil Gereklilik

Durum böyle olunca, her firmanın kendine ait bir web sitesi ve bu sitede yaptığı işi ve ürünlerini tanıtan videoları olmak zorundadır. İçinde bulunduğumuz çağın gereklerini yerine getirmez ve alanınızdaki gelişmeleri takip edemezseniz; işinizi, ürün ve hizmetlerinizi hedef kitlenize en uygun şekilde anlatamazsanız başarılı olma şansınız yoktur. O halde dijital dünyada hak ettiğiniz yerinizi bir an önce almanız için size yardımcı olmamıza izin verin.

Animasyon Tanıtım Videosu Yaptırmak İstiyorum

Ürün ve hizmetlerinizi en etkili şekilde potansiyel müşterilerinize tanıtmak, mesajınızı hedef kitlenize en basit ve en güçlü şekilde ulaştırmak için bir animasyon tanıtım videosu yaptırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Animasyon tanıtım çalışmalarımız hakkında fikir sahibi olmak için aşağıda örnek videoları izleyebilirsiniz.

Siz de ürün ve hizmetlerinizi ilgi çekici bir şekilde tanıtmak istiyorsanız, bu tarz videolara sahip olmak için bize ulaşmanız yeterlidir.

Fiyatlar ve Çalışma Süreci

Yukarıda izlediğiniz tarzda, ortalama 60 saniye uzunluluğunda hareketli 2D animasyon veya whiteboard videoları 600 TL den hazırlıyoruz. Piyasadaki reklam ajanslarında bu nitelikteki çalışmalar için binlerce lira istediklerini hatırlatmak isteriz. Çalışma sürecimiz şu şekilde işlemektedir:

 • Önce bize ulaşıp, yaptırmak istediğiniz video çalışması hakkında bilgi verin.
 • Projenizi inceleyip size bir fiyat teklifi çıkaralım.
 • Ön ödemenizi %50 şeklinde yaptıktan sonra süreci başlatalım.
 • Senaryonuzu hazırlamak için size bir takım sorular göndereceğiz.
 • Bu sorulara vereceğiniz cevaplara göre senaryo metninizi size gönderip fikirlerinizi alalım.
 • Sizin fikirlerinize göre senaryonuzu netleştirip sunum metninizi seslendirelim.
 • Seslendirmeden sonra, portföyümüzdeki animasyon karakter ve resimlerle kurgunuzu hazırlayalım.
 • Taslak video çalışmanızı size gönderip fikirlerinizi alalım.
 • Sipariş ödemenizin kalan kısmının ödemesini yaptıktan sonra revize işlemlerinizi yapıp videonuzu teslim edelim.

Senaryo yazımı ve video kurgusu aşamasında sizin düşüncelerinize ve onayınıza başvuruyoruz. Bu süreçlerde sınırsız revize hakkınız bulunmaktadır. Yani siz memnun olana kadar videonuzu istediğiniz şekilde düzenleyip değiştiriyoruz. Ancak seslendirme işleminden sonra, senaryoda talep edeceğiniz değişiklik talepleriniz ek ücrete tabidir.

Reklam Videosu Özellikleri

Hazırlayacağımız animasyon tanıtım videosunun özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz.

 • Full HD ( 1920 x 1080 ) kalitede hazırlanıyor.
 • İstediğiniz logo, resim ve fotoğraf videoya ÜCRETSİZ ekleniyor.
 • Deneyimli uzman kadromuz tarafından senaryo yazımı
 • Kaliteli animasyon müzikleri
 • Stüdyo ortamında seslendirme
 • Sınırsız revize hakkı (seslendirmeden sonra senaryo değişikliği hariç)
 • 10 gün içinde teslim (5 gün içinde hızlı teslim için +100 TL)
Bize Ulaşın
Talep, soru ve görüşlerinizi lütfen bize yazın.

11 + 1 =

Paylaşmak Güzeldir: