Hakkımızda

Hakkımızda

Teknolojinin baş döndürücü bir hızla geliştiği, internetin akıllı telefonlarla tüm bireylere kadar ulaştığı günümüzde, reklam ve reklamcılık anlayışı da çok başka bir boyut kazanmıştır. Özellikle sosyal medyanın yaygın olarak kullanılmasıyla birlikte video izlenme oranları adeta patlama yapmıştır. Durum böyle olunca, ürün ve tanıtımlarını hedef kitleye ulaştırmak eskisine göre daha kolay ve daha ucuz hale gelmiştir.

emirmedya reklamEmirMedya.com olarak, hızlı bir evrim geçiren reklam dünyasında kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı çözümler üreterek işinizi geliştirmenizde sizlere yardımcı olmayı hedefliyoruz. Bunu yaparken işinizi kendi işimiz gibi özümseyip en yüksek özen ve titizlikle çalışıyor, sizlere genellikle beklentilerinizin ötesinde yüksek kaliteli işler teslim ediyoruz.

Yüksek Kaliteli Çalışmalar

Emir Medya olarak, dijital reklamcılık ve prodüksiyon sektörlerini çok iyi takip ediyoruz. Hizmet erdiğimiz sektör, bilgi yoğun bir sektör olduğundan, sürekli olarak araştırma ve öğrenme faaliyetlerimize devam ederek bu sektörde kendimizi sürekli olarak geliştirmeyi ilke edindik.

Açıkça belirtmek gerekirse, iş kalitesi olarak piyasada reklam ajansı adı altında faaliyet gösteren bazı firmaların binlerce lira talep ettikleri işlerden daha kaliteli çalışmalar yaptığımızı düşünüyoruz. Üstelik bu işler için çok daha ekonomik çözümler üretiyoruz.

Uygun Fiyat Prensibimiz

Peki, nasıl oluyor da, piyasadaki reklam ajanslarının talep ettikleri yüksek ücretli çalışmalar için çok daha uygun fiyat verebiliyoruz?

Öncelikle bu reklamcılık piyasasında dönen fiyatlar oldukça görecelidir. Aynı iş için talep edilen fiyatlar çok büyük farklılıklar göstermektedir. Bütçesi göreceli olarak müsait olan ve yeterince araştırma yapma fırsatı bulamayanlar, çok prestijli görünen reklam ajanslarının verdikleri fiyat tekliflerini standart olarak kabul etmek durumunda kalırlar.

Emir Medya olarak uygun fiyatlarla çalışmamızın diğer bir nedeni de kendi yağımızla kavrulduğumuz için yüksek giderlere katlanmak zorunda kalmayışımızdır. Örneğin lüks bir semtte bir ofis kiralamak yerine, ekip olarak mütevazı ortamlarda çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Kira giderimiz olmadığı gibi, gereksiz personel çalıştırmadığımız için işçilik giderlerimiz de bulunmuyor.

Uygun fiyatlı hizmet verebilmemizin bir başka nedeni ise dışarıdan sağladığımız hizmetlerde aracı kullanmayışımızdır. Özellikle yabancı dil ve İngilizce seslendirme konusunda uzun yıllardır birlikte çalıştığımız profesyonel seslendirmen olan arkadaşlarla direk olarak iletişim kuruyoruz. Böylece en kaliteli seslendirme hizmetini en uygun fiyatlarla sunabiliyoruz.

İletişim Kalitesi Ve %100 Müşteri Memnuniyeti

Emir Medya Reklam Hizmetleri olarak, hizmetlerimizin tüm aşamalarında müşterilerimizle en yüksek iletişim kalitesini sağlamaya özen gösteriyoruz. Öncelikle sizin ihtiyaçlarınızı doğru anlayıp, en güzel şekilde çözüm üretebilmek için sizi yönlendiriyoruz. Tespitini yaptığımız ihtiyacınıza yönelik çalışma sürecini başlattığımızda ise yine sizinle iletişimi hiç koparmıyoruz.

Satış öncesi ve satış sonrasında her türlü destek ve revize isteğinize en uygun çözümleri çok hızlı bir şekilde üretiyoruz. Biraz kalıplaşmış bir söz gibi gelebilir belki ama bizim için müşteri memnuniyeti para kazanmaktan önce gelir. Memnun kalmadığınız bir iş için sizden para almak istemeyiz. Bu bakımdan özellikle sipariş öncesinde sunmuş olduğumuz örnek işlerle, süreç sonunda nasıl bir iş teslim edeceğimiz konusunda fikir sahibi olmanızı amaçlıyoruz.

Hizmetlerimiz

İşinizi bir üst seviyeye taşımak için ihtiyacınız olan internet reklamları konusunda sizlere sunduğumuz hizmetlerimizden kısaca bahsedelim.

Animasyon Tanıtım Videoları

İnternet üzerinden hedef kitlenize hızlı bir şekilde ulaşıp, müşterilerinizi ve satışlarınızı arttırmanın en etkili yolu olan animasyon video hizmetimizi mutlaka denemelisiniz. Kısıtlı reklam bütçenizi, reklam videosu hazırlamak ve bu video için reklam yayınlama olarak paylaştırdığınızı düşünürsek; uygun fiyatlı bir animasyon video yaptırmak, reklam yayını için daha fazla bütçe ayırmanızı sağlayacaktır. Bu da daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmak anlamına gelir.

Ayrıca çoğu zaman çok pahalı bir firma tanıtım filmi hazırlatmanıza gerek yoktur. Bu reklamla tam olarak ne yapmak istediğinizi gözden geçirmenizde fayda vardır. Bu bakımdan whiteboard veya 2D animasyon videolar ihtiyacınızı karşılamada en etkili ürünler olabilir. Biz de bu konuda size yardımcı olmak için hazırız. Ayrıntılı bilgi için: Animasyon Reklam ve Tanıtım Videosu Hizmetimiz’i inceleyebilirsiniz.

Sunuculu Firma Tanıtım Filmi

Animasyon videolar işinizi, ürün ve hizmetlerinizi tanıtmanın en eğlenceli ve etkili yollarından biridir. Ancak işiniz gereği firma prestijini daha ciddi bir imajla sunmak isterseniz, kaliteli bir sunuculu firma tanıtım filmi hazırlatmak isteyebilirsiniz. İzleyicilerin karşısında firmanızı temsil edecek iyi bir konuşmacı istediğiniz etkiyi oluşturmanızı sağlayabilir.

Türkçe ve İngilizce Seslendirme

Reklam filmi, animasyon video, santral anonsu ve daha birçok alanda ihtiyacınız olan seslendirme projelerinizde sizlere profesyonel seslendirme hizmetini en uygun fiyatlarla sağlıyoruz. Alanında uzman ve deneyimli seslendirmen kadrosuyla direk olarak çalıştığımız için hızlı ve kaliteli hizmet sunabiliyoruz. Ayrıntılı bilgi için: Seslendirme ajansı kadroları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Paylaşmak Güzeldir: