İngilizce Seslendirme

Profesyonel, Hızlı ve Uygun Fiyatlı

Neden İngilizce Seslendirme?

İngilizce seslendirme, şirketlerin kendilerini dünyaya entegre etmek ve tanıtmak amacıyla sıkça başvurdukları bir tanıtım aracıdır. Eğer yerel bir firma olmanın ötesinde dünyaya açılmak istiyorsanız, kendinizi dünyanın ortak dili İngilizce ile ifade etmeniz gerekir. Bunun için de ana dili İngilizce olan profesyonel bir seslendirmenin metinlerinizi okuması son derece önemlidir.

İngilizce Seslendirme Örnekleri

Erkek Sesler

Ses Kodu: 96

Erkek tarafından | İngilizce Seslendirme

Ses Kodu: 99

Erkek tarafından | İngilizce Seslendirme

Ses Kodu: 92

Erkek tarafından | İngilizce Seslendirme

Ses Kodu: 95

Erkek tarafından | İngilizce Seslendirme

İngilizce Seslendirme Örnekleri (Bayan Sesler)

Ses Kodu: 85

Bayan tarafından | İngilizce Seslendirme

Ses Kodu: 80

Bayan tarafından | İngilizce Seslendirme

Ses Kodu: 87

Bayan tarafından | İngilizce Seslendirme

Ses Kodu: 79

Bayan tarafından | İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme Örnekleri

Arapça Seslendirme Örnekleri

İngilizce hazırladığınız metinleri, ana dili Türkçe olan birine de okutabilirsiniz. Ancak hedef kitleniz ile kusursuz bir iletişim kurup onlarla doğru bir frekans yakalayabilmek için native dediğimiz, ana dili İngilizce olan seslendirmenler tercih etmeniz son derece önemlidir.

Mesele sadece kelimelerin telaffuzu değildir. Aynı zamanda fonetik diksiyon bilgisi ile cümlelere olması gereken vurgu ve tonlamalar ancak ana dil becerisinde sağlanabilir. Bu açıdan, potansiyel müşterilerinizde profesyonel bir imaj bırakabilme adına native Amerikan veya native British birini tercih etmeniz sizi en başından bir adım öne çıkaracaktır.

İster genel olarak şirket tanıtımı yapmak için olsun, ister ürün veya hizmetlerinizi tanıtmak için İngilizce seslendirme projelerinizde size kaliteli ve hızlı hizmeti en uygun fiyatlarla sunmak için Emir Medya olarak yanınızdayız. Kaliteli hizmetlerimizin altında yatan gerçek, alanında uzman profesyonel seslendirmenler ile çalışmamızdır. Çok hızlı ve uygun fiyatlı hizmet sunmamızı ise belli seslendirme ajansları ile değil, direk olarak seslendirmenlerin kendisiyle çalışıyor olmamıza borçluyuz.

En çok tercih edilen İngilizce seslendirme tarzı, American ve British aksanlı okumalardır. Okunacak metnin anlamına göre enerjik veya soft bir tonlama tercih edebilirsiniz. Bu güne kadar yüzlerce önemli projede birçok şirket ve reklam ajansına hizmet vermenin ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile çalışmalarımızı tamamlamış olmanın gururunu yaşıyoruz.

Uygun Fiyat & Hızlı Teslim

Prodüksiyon

Bu arada en çok İngilizce seslendirme ihtiyacı olan projelerin başında;

  • Santral seslendirme (IVR)
  • Firma tanıtım filmi
  • Whiteboard ve Animasyon reklam videoları
  • Explainer ve infografikler
  • Ios ve Android akıllı uygulamalar

Gibi çalışmalar gelmektedir.
Bayan veya erkek sesi tercihleriniz için yukarıdaki ses örneklerini inceleyebilirsiniz.
İngilizce Seslendirme Siparişi Ve Fiyatlar

FİYATLAR VE SİPARİŞ

Fiyat konusunu okunacak metindeki kelime sayısına göre belirliyoruz. Buna göre, seslendirilmesini istediğiniz metindeki kelime sayısını aşağıdaki iletişim bölümünden bize bildirerek fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Minumum sipariş tutarı 70 TL’dir. Bu tutar toplam 75 kelimeye kadar olan metinler için geçerlidir. Ancak okunacak kelime sayı arttıkça birim fiyat düşmektedir.

Bu yüzden, öncelikle yukarıdaki ses örneklerinin altında bulunan ses kodunu belirtip, İngilizce metninizi satis@emirmedya.com adresine göndererek özel sipariş teklifi isteyiniz.

Size göndereceğimiz hesap numarasına göndereceğiniz ödemenizden sonra çalışmanızı başlatıp genellikle 24 saat içinde ses dosyanızı mp3 formatında teslim ediyoruz.

Tüm yabancı dil seslendirme ihtiyaçlarınıza,
Kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler için.

BİZE ULAŞIN!

Paylaşmak Güzeldir: