Etkili Tanıtım

Firma Tanıtım Filmi

Doğru Sunucu Seçimi

Hedef kitlenizin karşısına, firmanızı en güzel şekilde temsil edecek profesyonel sunucu portföyümüzle hizmetinizdeyiz.

Etkili Senaryo

Firmanızı, ürün veya hizmetlerinizi potansiyel müşterilerinize iyi bir şekilde anlatabilmek için etkili sunum metinleri yazıyoruz.

Özel Efektler

Profesyonel spiker arkadaşlarımızın sunumlarıyla hazırladığımız firma tanıtım filmleri içine şık efektler, görseller ve metinler ekleyerek sunumları zenginleştiriyoruz.

Profesyonel Şirket Tanıtım Videosu

Firmanızı, ürün veya hizmetlerinizi internet üzerinden tanıtarak yeni müşterilere ulaşmak ve satışlarınızı arttırmak istiyorsanız yardımcı olmak için hazırız.

Sunuculu firma tanıtım filmi, marka imajınızın hedef kitlenize en doğru yoldan aktarılmasını sağlar. Şirketinizi temsiz eden bir yüzün samimi bir şekilde konuşmasını dinlemek, müşterilerinizin internet ortamında ihtiyaç duydukları güven duygusunun oluşmasına katkıda bulunacaktır.

Potansiyel hedef kitleniz üzerinde firmanızın marka imajı etkisini bırakmak için hazırlayacağımız profesyonel bir sunuculu tanıtım videosu, bu amaçla yazacağınız sayfalar dolusu makaleden çok daha etkili olacaktır. Kaldı ki, günümüzde zamanı kısıtlı olan insanlar uzun yazıları okumak yerine, ortalama bir buçuk dakikalık kaliteli bir videoyu izlemeyi tercih edeceklerdir.

Firma Tanıtım Filmi Örnekleri

Yan tarafta örnek firma tanıtım videolarını inceleyebilirsiniz. Eğer siz de firmanızı, ürün veya hizmetlerinizi bu tarz sunuculu tanıtım videoları ile geniş kitlelere tanıtmak istiyorsanız bize ulaşıp ne tarz bir video istediğinizden bahsetmeniz yeterlidir.

Firma Tanıtım Filmi Özellikleri

Şirketinizi, web sitenizi, ürün veya hizmetlerinizi geniş kitlelere anlatmak amacıyla hazırlanan sunuculu firma tanıtım filmi profesyonel kadrolar tarafından hazırlanmaktadır. En yüksek görüntü ve ses kalitesini sağlamak için özel stüdyo ortamında çekilen firma tanıtım videoları full hd olarak kaydedilmektedir.

Bayan ve erkek spiker seçenekleriyle hazırlatabileceğiniz firma tanıtım filmi için, sunum kalitesini arttırmak amacıyla aşağıdaki özellikleri de ekleyerek videonuzu zenginleştirebilirsiniz.

  • 2 plan çekim ve profesyonel kurgu seçeneği  (yakın-uzak 2 açı görüntüsü)
  • Videoda okunacak sunum metnini kendiniz gönderebileceğiniz gibi, sizin için biz de yazabiliriz.
  • Çeşitli resim, görsel, logo ve iletişim bilgilerinizi video içerisine uygun efektlerle ekleyebiliriz.
  • Video arka planı düz beyaz fon olabileceği gibi, farklı renkte bir fon veya sanal bir ofis resmi veya hareketli bir arka plan isterseniz bir video şeklinde olabilir.
  • Video arka plana sunum metniyle uyumlu bir müzik ekleyebiliriz.

İngilizce Firma Tanıtım Filmi Örnek Videoları

İngilizce firma tanıtımı için spiker seçeneklerini sol taraftaki videolardan izleyebilirsiniz.

Firma Tanıtım Filmi Fiyatları

 

Hazırlatmak istediğiniz firma tanıtım filmi için fiyatlandırmayı videonun süresine göre belirliyoruz. Buna göre 1 dakikalık bir tanıtım filmi fiyatı 350 TL’dir. Teslim süresi ortalama 8 gündür.

Bu fiyat, sunum metni sizin tarafınızdan gönderilen düz beyaz fon ile hazırlanan videolar için geçerlidir. Yukarıda saydığımız özelliklerin her biri fiyatı etkileyen bir unsurdur. Videonuza eklemek isteyebileceğiniz ekstralar ve fiyatları aşağıdaki gibidir.

  • Sunum metnini (1 dakika video için / ortalama 100 kelime) biz yazarız: 80 TL
  • 2 plan çekim ve profesyonel kurgu seçeneği: 80 TL
  • Lisanslı müzik ekleriz: 30 TL
  • Video içerisine resimler ve yazılar ekleriz: 80 TL
  • Acil işleriniz için 2-3 gün içinde teslim: 100 TL.
Siz de ihtiyacınız olan firma tanıtım filmi için hemen bize ulaşın. Detayları konuşup netleştirelim.
Paylaşmak Güzeldir: