Dünyaya Ulaşan Sesiniz Olalım

Seslendirme, markanızın akılda kalan imajıdır!
Hedef Kitlenize Doğru Sesle Ulaşın
Seslendirme, reklam çalışmalarının en önemli unsurlarından biridir. Reklam, işinizi veya ürünlerinizi dünyaya tanıtmak için kullandığınız bir araç olduğuna göre, reklam projelerinizde kullandığınız ses insanların gözünde bıraktığınız ilk intiba ve imajınızdır. Potansiyel hedef kitlenizde bırakacağınız ilk intiba olumsuz olursa, ürün ve hizmetleriniz ne kadar kaliteli olursa olsun insanların kafasında oluşacak marka imajınız olumsuz olacak ve bunu daha sonra düzeltme şansınız son derece düşük olacaktır.
Bu yüzden gerek santral seslendirme projelerinizde, gerekse tanıtım ve reklam videoları için kullanacağınız seslendirme son derece kaliteli olmalıdır. Emir Medya reklam ajansı olarak, tüm seslendirme ihtiyaçlarınız için hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet vermekteyiz. En çok hizmet verdiğimiz alanlar aşağıdaki gibi olmakla birlikte, çok geniş bir yelpazede çalışmalar yapıyoruz.
Santral Seslendirme
Santral seslendirme, telefonla size ulaşan potansiyel müşterilerde oluşan ilk intibadır. Bu konuda yapacağınız seçim, hedef kitlenize marka imajınızı yansıtır.
Reklam Filmi Seslendirme
Reklam filmleriniz, yeni müşteriler bulmak için yapacağınız en önemli çalışmalardan biridir. Reklam filmlerinizin sunum metinlerini doğru ses, tonlama ve vurgularla okunmaz ise mesajınızı potansiyel müşterilerinize doğru ulaştıramamış olursunuz.
Seslendirme Sanatçıları
Başta Türkçe ve İngilizce olmak üzere birçok dilde profesyonel seslendirme çalışmaları yapıyoruz. Seslendirmen kadromuz, alanında iyi eğitim almış ve son derece tecrübelidir. Aşağıda bay ve bayan seslendirme örneklerini dinleyebilirsiniz.
Seslendirme Fiyatları
Profesyonel hizmet, en uygun fiyatlarla…
Aşağıdaki ses örnekleri arasından, bayan veya erkek sesi tercihinizi belirterek okunacak metni bize göndermeniz halinde fiyat konusunda size en kısa sürede bilgi verebiliriz.

Ayrıca söz konusu seslendirmenin nerede yayınlanacağını da belirtirseniz size en iyi şekilde yardımcı olabiliriz. Aşağıdaki ses demoları arasında aradığınızı bulamadıysanız, bize nasıl bir projeniz olduğundan bahsederseniz en hızlı şekilde aradığınız seslendirme sanatçılarına ulaşıp size hizmet verebiliriz.

Seslendirme Demoları
Yan taraftaki ses demolarını dinleyip, sanatçı kodunu belirterek okutmak istediğiniz metini bize gönderin lütfen.
N
Tanıtım Videosu Seslendirme
N
Santral seslendirme
N
Belgesel ve Tiyatral Seslendirme
N
Reklam Filmi Seslendirme
N
Profesyonel, hızlı ve uygun fiyatlı
  • Ses örnekleri arasında bulamadığınız diller için mesaj atıp bilgi isteyebilirsiniz.

Yabancı Dil Seslendirme Örnekleri

İngilizce Seslendirme Sanatçıları

İngilizce seslendirme, Almanca seslendirme ve daha birçok yabancı dilde profesyonel sanatçı kadrosu ile çalışıyoruz. Ana dilinde hizmet veren sanatçıların ses örnekleri ve fiyat bilgisi için İngilizce seslendirme sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Revize istekleri

Seslendirme hizmetlerimizde, her türlü okuma hatasından kaynaklanan düzeltme isteklerinizi ücretsiz olarak yapıyoruz. Ancak gönderdiğiniz metinden kaynaklanan hatalar ve okuma metninde yapılacak değişiklik veya ilaveler ek ücrete tabidir.

Bu nedenle sipariş verdikten sonra, okunmasını istediğiniz metinleri bize göndermeden önce en son haline getirdiğinizden ve hatalar için son kez kontrol ettiğinizden emin olmanızı rica ediyoruz.

Müşteri Yorumları
Seslendirme hizmetimizi deneyenler ne dediler…
“Hızlı teslimat. .. Anında problem analizi ve çözümü. . TEBRİKLER!”
Özlem Hanım
“Seslendirmemizi teslim aldık. Muhteşem bir çalışma çıkarılmış. Bayan’ ın aksanı ve yansıttığı heyecan tam istediğimiz gibi oldu. Kısa bir sürede de işimiz teslim edildi. Gerçekten teşekkür ederiz. Tavsiyemizi hakediyor…”
Erol Bey
“Santral sesi tam istediğimiz gibi vaktinde teslim aldık. Güzel bir çalışma oldu. Elinize sağlık Emir Medya.”
Merve Hanım

SESLENDİRME YAPTIRMAK İSTİYORUM

Tanıtım videosu, santral sesi veya reklam anonsu. Neye ihtiyacınız varsa.

Fiyat teklifi almak için, okunacak metni word formatında mail adresimize gönerebilirsiniz:

satis@emirmedya.com

En kısa sürede size dönüş yapacağız. Ayrıntılı bilgi için telefon:

0533 726 02 22

ŞİMDİ MESAJ GÖNDERİN!

6 + 3 =

Paylaşmak Güzeldir: