Saç Ekimi Animasyon Tanıtım Videosu

Saç Ekimi Animasyon Tanıtım Videosu

Animasyon tanıtım videosu, ürün ve hizmetlerinizi hedef kitlenize en etkili bir şekilde tanıtmanıza imkan verir. Saç ekimi ve sağlık turizmi sektörü son yıllarda Türkiye’de oldukça hızlı büyüyen bir sektör olmuştur. Bu çerçevede pek çok müşterimize uygun fiyatlarla saç ekimi için animasyon tanıtım videosu hazırlamış bulunmaktayız. Aşağıdaki örnek çalışmalarımızda bu videolardan Türkçe ve İngilizce seslendirme yaptığımız çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz. Ayrıca aynı videoda başla Almanca seslendirme, Rusça seslendirme, İspanyolca ve daha pek çok yabancı dil ekleme imkanımız vardır.

Saç Ekimi ve Sağlık Turizmi Animasyon Reklam Videosu (Türkçe)

Saç ekimi ve sağlık turizmi son zamanlarda Türkiye’de çok büyük bir patlama yaptı. Yurt dışındaki hedef kitlenize saç ekimi işinizi en etkili bir şekilde anlatmak istiyorsanız Saç ekimi tanıtım filmi animasyon video hizmetimizi mutlaka denemelisiniz. Yurt dışına göre Türkiye’deki fiyatların uygun oluşu ve ülkemizde bu alanda uzmanlaşma olması bunun en büyük nedenlerindendir. Siz de eğer saç ekimi işiniz için harika bir animasyon tanıtım videosu yaptırmak isterseniz uygun fiyatlarla size yardımcı olmak için her zaman hazırız.

Yukarıda izlediğiniz videoyu Türkçe seslendirmeli olarak hazırladıktan sonra seslendirme metnini yabancı dillere tercüme edip profesyonel seslendirme ve senkronizasyon yaparak aynı konuyu farklı dillerde anlatan animasyon video versiyonlarınız oluyor. Böylece hedef kitleniz hangi dili konuşursa konuşsun, onlara dendi dillerinde hitap etmiş olacaksınız.

Saç Ekim İngilizce Animasyon Tanıtım Videosu

Saç ekimi ve sağlık turizmi hakkında hazırladığımız İngilizce animasyon reklam videosunu beğendiniz mi? Hedef kitleniz yurt dışında ise ürün ve hizmetlerinizi İngilizce seslendirmeli animasyon reklam videoları ile tanıtabilirsiniz.

saç ekimi animasyon tanıtım videosuSaç ekimi animasyon tanıtım videoları özellikle yurt dışında yaşayan potansiyel müşterilere mesajlarınızı anlatmak için mükemmeldir. Bu tarz reklam videolarında senaryo yazma, İngilizce çeviri, profesyonel İngilizce seslendirme ve animasyon videonun hazırlanması olarak hizmet vermekteyiz.

Animasyon Reklam Videosu Fiyatları

Ürünlerinizi, marka ve hizmetlerinizi ilgi çekici bir şekilde potansiyel müşterilerinize tanıtmanıza imkan veren bu tarz eğelenceli animasyon videoları piyasaya göre çok uygun fiyatlarla hazırlıyoruz. Animasyon tanıtım videosu sayfamızdan, güncel fiyatları ve çalışma sürecimiz hakkında bilgileri öğrenebilirsiniz.

İngilizce Eğitim Seti Animasyon Tanıtım Videosu

İngilizce Eğitim Seti Animasyon Tanıtım Videosu

Animasyon tanıtım videolarının en çok kullanıldığı alanlardan biri de eğitim sektörüdür. Yazılı olarak anlatılması çok zor olan içeriklerin bile ilgi çekici ve akılda kalıcı bir şekilde kısa süre içerisinde hedef kitleye anlatmaya imkan veren animasyon videolar, eğitim odaklı müşteri kitlesine mesajlar en etkili bir şekilde vermek için çok uygundur. Eğitim başlığı altında ise yabancı dil eğitimi ve özellikle de İngilizce öğrenme konusunda faaliyet gösteren firmalar gerek ürün ve hizmetlerini pazarlamak, gerekse eğitim içeriklerini öğrencilere etkili bir şekilde sunabilmek için whiteboard ve 2d animasyon videoları sıkça kullanmaktadır.

Aşağıdaki videomuzda, kolay İngilizce öğrenme eğitim seti için hazırladığımız whiteboard animasyon videosunu izleyebilirsiniz. Videonun ilk bölümünde izleyeceğiniz whiteboard (beyaz tahta animasyon) tarzı ürün tanıtımından sonra, İngilizce eğitim seti içerisinden örnek bir pratik çalışmasını da izleyebilirsiniz. Bu ikinci bölümde native İngilizce seslendirme de tarafımızca hazırlanmıştır.

Kolay İngilizce Öğrenme Seti Animasyon Tanıtım Videosu

İngilizce hikayeler dinleyip bu tekniği kullanarak kendi kendine evde İngilizce öğrenme ve konuşma pratiği yapmak çok kolay. Sıkıcı ders kitapları ve karmaşık gramer kurallarıyla kendinizi sıkmayın. Rahat olun, mp3 derslerimizi indirin, nerede ve ne zaman isterseniz dinleyerek İngilizce öğrenin.

İngilizce eğitim seti animasyon tanıtım videosu whiteboardMp3 formatındaki İngilizce hikaye derslerimizde kullandığımız soru cevap metodu ile anlama ve konuşma becerilerinizi çok hızlı geliştirebilirsiniz. Ayrıca tüm sesli dinleme derslerinin pdf formatında yazılı dokümanları mevcuttur. Böylece dinlediğiniz dersleri aynı zamanda okuyarak da takip edebilir, İngilizce kelimeler için yazılış ve telaffuzları öğrenebilirsiniz.

Kolay İngilizce öğrenme eğitim seti içindeki “Temel Bilgiler 01” bölümünün mini hikaye dinleme ve İngilizce konuşma dersini videonun youtube sayfasında bulunan açıklama bölümündeki linke tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz…

Eğitim seti için animasyon video ve seslendirme hizmeti

Kaliteli bir eğitim seti hazırlıyorsanız ve bu projenizi hem görsel hem de işitsel olarak hedef kitlenize doğru bir şekilde aktarmak istiyorsanız bu konuda size de yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Eğitim seti içeriğinizin yani derslerinizin profesyonel olarak seslendirilmesini istiyorsanız bu konuda da profesyonel seslendirmen çalışma arkadaşlarımızla yardımcı olmak için hazırız.

Şimdi animasyon tanıtım videosu ve seslendirme konularındaki projelerinizle ilgili ayrıntılı bilgi ve fiyat bilgisi almak için hemen bize ulaşın:

satis@emirmedya.com

0533 726 02 22

Yazılım Firmaları İçin Animasyon Reklam Videosu

Yazılım Firmaları İçin Animasyon Reklam Videosu

Yazılım firmaları, animasyon reklam videolarını en çok kullanan şirketler arasında yer alıyor. Hedef kitleye tanıtmak istedikleri ürün tamamen dijital bir halde bulunduğundan onu en doğru şekilde anlatmak için animasyon tanıtım videosu harika bir reklam aracı olarak öne çıkar. Potansiyel müşterilerin videonun sonuna kadar tanıtım filmini izlemesi, verilmek istenen mesajın en etkili şekilde anlatılabilmesi ve uygun animasyon fiyatları bu reklam aracının çok tercih edilmesinin başlıca sebepleridir.

Şimdi aşağıdaki videoda yedekleme yazılımı geliştiren bir firma için hazırladığımız tanıtım filmini izleyebilirsiniz. Bu videoda her zamanki gibi anahtar teslim bir çalışma yaparak projemizi %100 müşteri memnuniyeti ile tamamlamanın keyfini yaşadık.

Yedekleme Yazılımı Animasyon Tanıtım Filmi

Diğer çalışmalarımızı izlemek istiyorsanız Youtube kanalımız.

Müşterimize sunduğumuz hizmetleri kısaca ifade edecek olursak:

 • Animasyon senaryosu yazma hizmeti
 • Seslendirme hizmeti
 • Kurgu ve 2D animasyon sahnelerinin hazırlanması
 • Full HD (1920x1080p) video kaydı mp4 dosya formatı

Siz de fiziksel veya dijital ürünlerinizi, markanızı ve hizmetlerinizi hedef kitlenize en doğru ve etkili bir şekilde anlatmak istiyorsanız, harika bir tanıtım videosu yaptırmak için hemen bize ulaşın: Emir Medya Reklam Animasyon Ajansı

satis@emirmedya.com

+90 533 726 02 22

Yazılım Firması Animasyon Video Senaryosu

Şirketinizin tüm bilgilerini bilgisayarlarınıza emanet ediyorsunuz… Peki felaket kurtarma senaryonuz var mı?

Bir sabah işe geldiniz ve o da ne? Verilere ulaşamıyorsunuz…Ardından gelen maili okuyunca şok oldunuz. Sisteminize fidye virüsü sızmış ve tüm bilgilerinizi şifrelemiş. Size ait olan bilgileri size geri vermek için binlerce dolar para istiyor…

yazılım firmaları için animasyon reklam videosuYa da şunları bir düşünelim…

Küçük bir elektrik arızası sonucu kurduğunuz Sunucunuz çökebilir, hardisk arızalanabilir veya hatalı bir kullanıcı işlemi verilerinizin silinmesine sebep olabilir…

Siz bunları hiç düşünmeyin. Çünkü artık Alzebackup var!

Alze Backup, verilerinizi sürekli yedekler… Datanızı kaybetseniz bile yeniden yükleyebilirsiniz… Unutmayın, güvenlik önlemi almak yeterli değil. Virüsler daima bir açık bulur ve işletmenizi zarar uğratabilir…

Siz de Yerli yazılım Alze Backup ile verinizi buluta yedekleyin, rahat edin. Yedekleme Yazılımı Verilerinizin Kasko Sigortasıdır.

www.alzebackup.com

Benzer Video Çalışmalarımız:

Öğrenci Yurdu İşletme Programı Animasyon Reklamı

Eğitim ve Okul Mobilyaları Animasyon Tanıtım Videosu

İngilizce Animasyon Reklam Ajansı

İngilizce Animasyon Tanıtım Videosu

İngilizce Animasyon Tanıtım Videosu

Animasyon tanıtım videoları günümüzde, ürün ve firma tanıtımı için çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Emir Medya olarak yaklaşık 4 yıldır çok çeşitli sektörlerden yüzlerce firmaya, dikkat çekici animasyon videoları uygun fiyatları ile ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile teslim etmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Sunduğumuz uygun fiyatlı hizmetleri genel olarak animasyon tanıtım videosu ve profesyonel seslendirme başlığı altında özetleyebiliriz. Hazırladığımız tanıtım videolarını ise genel olarak 2D animasyon ve whiteboard animasyon olarak iki tarzda yapıyoruz. Bazen müşterilerimizden gelen yabancı dilde tanıtım videosu hazırlama taleplerini de geri çevirmiyoruz. Sonuçta animasyon tanıtım videosu ve seslendirme bizim işimizdir.

İngilizce Animasyon Video

İnternet ve bilgi çağını yaşadığımız günümüzde e-ticaret yaygınlaştı ve ülke sınırları adeta kayboldu. Eskiden sadece büyük şirketler yurtdışı ile ticaret yapabilirken, artık KOBİ olarak ifade edilen küçük ve orta ölçekli şirketler de ürün ve hizmetlerini dünyanın her tarafına rahatlıkla pazarlayabilir duruma geldi.

Özellikle, yazılım ve eğitim setleri gibi dijital birtakım ürünleri pazarlarken sadece Türkiye değil tüm dünya ölçeğinde düşünmek son derece isabetli bir bakış açısı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ürününüz her ne olursa olsun, diğer ülkelerdeki insanlara da hitap etmek, marka ve ürünlerinizi dünyaya pazarlamak istiyorsanız; bunun en iyi yolu İngilizce animasyon video tanıtım yöntemini kullanmaktır. Eğer hali hazırda spesifik olarak bir ülkede faaliyet gösteriyorsanız elbette o ülkenin dilinde insanlara hitap etmek size çok büyük bir avantaj sağlayacaktır. Ancak yaptığınız işi veya ürünlerinizi İngilizce dilinde tanıtan harika bir animasyon videosunu web sitenize, sosyal medya kanallarınıza ve Youtube kanalınıza koymak, dünyanın her yerinden potansiyel müşterilere her zaman hazırlıklı olmak adına akıllıca bir pazarlama stratejisi olacaktır.

İngilizce Animasyon Tanıtım Videosu Nasıl Hazırlanır?

ingilizce animasyonÖncelikle bize Türkçe animasyon tanıtım videosu yaptıran müşterilerimizin çoğuna, aynı videonun İngilizce versiyonunu yaptırmalarını tavsiye ediyoruz. Sonuçta firmanızı veya ürünlerinizi en etkili şekilde tanıtan etkili bir senaryo yazma süreci tamamlanmış, görsel olarak sahneleri hazırlanmış bir video elinizde mevcutken bunun İngilizce versiyonunu yapmak hem çok kolay hem de çok ucuzdur.

Bazen de müşterilerimiz hedef kitlesi tamamen yurtdışında olduğundan Türkçe bir video değil, doğrudan o ülkenin dilinde hazırlanmış bir tanıtım videosu hazırlatmak istiyorlar. Mesela Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde gurbetçi vatandaşlarımızdan girişimci ruha sahip olup iş kurmuş olanları tamamen Almanca animasyon video, Hollandaca, Arapça, Rusça veya İngilizce animasyon tanıtım videosu yaptırmak isteyebiliyorlar. Bu durumda da memnuniyetle yardımcı olabiliyoruz.

Eğer size bir Türkçe video hazırlamışsak (Animasyon Tanıtım Videosu https://www.emirmedya.com/2d-animasyon-tanitim sayfasındaki süreci izliyoruz), mevcut Türkçe senaryoyu İngilizceye çevirip sizin onayınızdan sonra seslendirip, ses dosyasını hazır olan videonuz ile senkronize ediyoruz.

Türkçe video istemiyorsanız, İngilizce animasyon video hazırlamak için şu yolu izliyoruz:

 • Öncelikle karşılıklı görüşmelerimizden sonra sipariş sürecini başlatıp size senaryo sorularımızı gönderiyoruz.
 • Bu sorularla işinizin veya ürünlerinizin en önemli avantajlarını ön plana çıkarmayı hedefliyoruz. Vereceğiniz bilgilere göre Türkçe senaryonuzu yazıp onayınıza gönderiyoruz.
 • Senaryoyu (sunum metnini) onayladığınız zaman onu İngilizce tercümeye gönderiyoruz. (Veya sizden tercüme edilmiş sunum metnini göndermenizi rica ediyoruz.)
 • İngilizce senaryoya onay verdiğiniz zaman, birlikte çalıştığımız profesyonel İngilizce seslendirme sanatçıları ile seslendirme işlemine başlıyoruz. (Bu işlemden önce size ses örneği gönderiyoruz.)
 • Ana dilinde hizmet veren profesyonel seslendirme sanatçıları tarafından stüdyo ortamında kaydedilen ses dosyasını, hazırladığımız video sahneleri ile senkronize ederek tanıtım videosu hazırlama aşamasını bitiriyoruz.
 • Seslendirme, müzik ve hareketli karakterler eşliğinde sahnelerini hazırladığımız animasyon tanıtım videosunu, mp4 formatında ve full hd (1920x1080p) olarak kaydedip, onayınız için size gönderiyoruz. Varsa istediğiniz görsel değişiklikleri de yaparak İngilizce animasyon tanıtım videosu çalışmanızı teslim ediyoruz.

İngilizce Tanıtım Videosu Fiyatları

Animasyon tanıtım videosu hazırlama hizmetimizi, anahtar teslim olarak 1 dakika üzerinden fiyatlandırıyoruz. Yani senaryo yazımı, seslendirme, müzik, görsel sahnelerin hazırlanması ve her şey dahil Türkçe olarak 1 dakika animasyon videosu hazırlama ücretimiz 600 TL’dir. (Fiyatlar zaman içerisinde değişiklik gösterebilmektedir. Lütfen bizimle iletişime geçip işinizle ilgili bilgi verip fiyat teklifi alınız)

Aynı video için İngilizce versiyon hazırlama ücreti, ekstra 400 TL’dir. Bu fiyata dahil olan hizmetler;

 • Senaryo çeviri hizmeti
 • Profesyonel İngilizce seslendirme hizmeti ve
 • Türkçe video ile ses dosyasının senkronizasyon hizmetidir.

Şimdi siz de marka ve ürünlerinizin tanıtımı için profesyonel İngilizce seslendirme eşliğinde hazırlanmış 2d veya whiteoboard formatında harika bir animasyon video yaptırmak istiyorsanız hemen bize ulaşın (iletişim sayfamız için tıklayın).

E-posta: satis@emirmedya.com

Arapça Seslendirme Animasyon Tanıtım Videosu

Arapça Seslendirme Animasyon Tanıtım Videosu

Hedef kitleniz arasında Arapça konuşulan ülkelerdeki insanlar varsa, Arapça seslendirme konusunda profesyonel ve uygun fiyatlı bir hizmete mutlaka ihtiyaç duyarsınız. Ülkemizde son yıllarda özellikle emlak sektöründe Arap müşterilerin yoğun ilgisi söz konusudur. Hal böyle olunca potansiyel müşterilere daha kolay ulaşabilmek ve emlak portföyünü en etkili şekilde sunabilmek için onların konuştukları dilde reklam yapmak en mantıklı çözümdür.

Bizler EmirMedya.Com ekibi olarak son birkaç yılda yüzlerce animasyon tanıtım videosu projesini başarı ile hazırlayıp teslim etmenin gururunu yaşıyoruz. Yaptığımız animasyon reklam videolarında Türkçe dilinin dışında başla İngilizce olmak üzere birçok yabancı dilde seslendirme ve tanıtım videosu hazırladık. Aşağıdaki videoda emlak sektöründe faaliyet gösteren bir firma için Arapça seslendirme ile hazırladığımız animasyon tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Arapça Seslendirme Hizmeti

Arapça seslendirme ile animasyon tanıtım videosuİngilizce seslendirme ve Arapça seslendirme başta olmak üzere pek çok yabancı dil dublaj çalışmasında, ana dilinde hizmet veren profesyonel seslendirme sanatçılarından oluşan geniş bir portföyümüz var. Bu sayede sizlere kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla ve çok hızlı sunabiliyoruz.

Arapça seslendirme konusunda daha çok Mısır, Filistin, Ürdün ve Suudi Arabistan ülkelerinden seslendirmen arkadaşlarla iş birliği yapmaktayız. Her türlü projeniz ve tanıtım çalışmalarınız için okunacak metni bize gönderip ses örnekleri ve fiyat bilgisi isteyebilirsiniz.

Arapça Seslendirme Fiyatları

Bize ulaştıktan kısa bir süre sonra size, tercihinize göre bay ve bayan ses örnekleri ve fiyat bilgisi ile geri dönüş yaparız. Tekrar vurgulamak gerekirse, bizler herhangi bir ajansla değil de direk olarak seslendirmenlerin kendileriyle çalışdığımız için en hızlı ve kaliteli çözümleri en uygun fiyatlarla sunabiliyoruz.

Gerek animasyon tanıtım videosu, ve gerekse profesyonel seslendirme hizmetimizle ilgili bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz: