İngilizce Eğitim Seti Animasyon Tanıtım Videosu

İngilizce Eğitim Seti Animasyon Tanıtım Videosu

Animasyon tanıtım videolarının en çok kullanıldığı alanlardan biri de eğitim sektörüdür. Yazılı olarak anlatılması çok zor olan içeriklerin bile ilgi çekici ve akılda kalıcı bir şekilde kısa süre içerisinde hedef kitleye anlatmaya imkan veren animasyon videolar, eğitim odaklı müşteri kitlesine mesajlar en etkili bir şekilde vermek için çok uygundur. Eğitim başlığı altında ise yabancı dil eğitimi ve özellikle de İngilizce öğrenme konusunda faaliyet gösteren firmalar gerek ürün ve hizmetlerini pazarlamak, gerekse eğitim içeriklerini öğrencilere etkili bir şekilde sunabilmek için whiteboard ve 2d animasyon videoları sıkça kullanmaktadır.

Aşağıdaki videomuzda, kolay İngilizce öğrenme eğitim seti için hazırladığımız whiteboard animasyon videosunu izleyebilirsiniz. Videonun ilk bölümünde izleyeceğiniz whiteboard (beyaz tahta animasyon) tarzı ürün tanıtımından sonra, İngilizce eğitim seti içerisinden örnek bir pratik çalışmasını da izleyebilirsiniz. Bu ikinci bölümde native İngilizce seslendirme de tarafımızca hazırlanmıştır.

Kolay İngilizce Öğrenme Seti Animasyon Tanıtım Videosu

İngilizce hikayeler dinleyip bu tekniği kullanarak kendi kendine evde İngilizce öğrenme ve konuşma pratiği yapmak çok kolay. Sıkıcı ders kitapları ve karmaşık gramer kurallarıyla kendinizi sıkmayın. Rahat olun, mp3 derslerimizi indirin, nerede ve ne zaman isterseniz dinleyerek İngilizce öğrenin.

İngilizce eğitim seti animasyon tanıtım videosu whiteboardMp3 formatındaki İngilizce hikaye derslerimizde kullandığımız soru cevap metodu ile anlama ve konuşma becerilerinizi çok hızlı geliştirebilirsiniz. Ayrıca tüm sesli dinleme derslerinin pdf formatında yazılı dokümanları mevcuttur. Böylece dinlediğiniz dersleri aynı zamanda okuyarak da takip edebilir, İngilizce kelimeler için yazılış ve telaffuzları öğrenebilirsiniz.

Kolay İngilizce öğrenme eğitim seti içindeki “Temel Bilgiler 01” bölümünün mini hikaye dinleme ve İngilizce konuşma dersini videonun youtube sayfasında bulunan açıklama bölümündeki linke tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz…

Eğitim seti için animasyon video ve seslendirme hizmeti

Kaliteli bir eğitim seti hazırlıyorsanız ve bu projenizi hem görsel hem de işitsel olarak hedef kitlenize doğru bir şekilde aktarmak istiyorsanız bu konuda size de yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Eğitim seti içeriğinizin yani derslerinizin profesyonel olarak seslendirilmesini istiyorsanız bu konuda da profesyonel seslendirmen çalışma arkadaşlarımızla yardımcı olmak için hazırız.

Şimdi animasyon tanıtım videosu ve seslendirme konularındaki projelerinizle ilgili ayrıntılı bilgi ve fiyat bilgisi almak için hemen bize ulaşın:

satis@emirmedya.com

0533 726 02 22

Whiteboard Animation Explainer Video Service

Whiteboard Animation Explainer Video Service

An engaging whiteboard animation video is must have for all kinds of business. You migth have a great product or service. However if your potencial clients didn’t hear about them, you can not make any sales right?

Now there is a great way to advertise your service and products with a powerfull and affordable way. In this point, whiteboard animation videos come in. You can give your messages to your audience and convert them to buyers by simply present your messages entertaining way.

Whiteboard Animation Videos Are Powerful

Struggling to increase your sales and conversion rate? Then you need a captivating whiteboard animation, not an ordinary boring one. But the most engaging one. That will grab the visitors attention and convert them to a buyer.

I make engaging videos that capture the visitors attention by explaining an idea, product or service in a simple and entertaining way with very affordable prices. I use fast drawing technique, professional voice over and great musics to give your message to your audience with a simple and powerful way.

A whiteboard video will engage different senses of your audience; ears, eyes and minds. And help them understand your products and services in a fun, memorable and entertaining way. Thus compelling them to take action.

So what are you waiting for? Contact me now! And I will draw a great whiteboard video for you.

Our Whiteboard Animation Service’s Features

Planning to get a whiteboard video for your product, service or business? Now all you need to do is order the deal package and get a high quality whiteboard video for your business.

Our whiteboard video service includes:

 • ✔ Modern animations
 • ✔ Professional Voice Over – USA & UK accents
 • ✔ Audio sync
 • ✔ 1080HD
 • ✔ Background Music
 • ✔ Pictures, logo Intro/Outro
 • ✔ 12 days delivery time (extra fast delivery is available, contact us first)
 • ✔ Unlimited Revisions and more

Unlimited revisions regarding our work (script changing not apply you must send me final script for video when you order)

Whiteboard Animation Prices

60 Seconds Whiteboard Video is just $120 (Including Voicever and sync)

P.S. We will calculate the video duration and price according to your scirpt.

whiteboard animation explainer video

How to Order A Whiteboard Animation

Here is the deal: 

 • Just send us your script and get a quote according to your written script’s length. 140 words script equals 60 second video.
 • When we agree on price, we will send you a payment link for a deposite (%50 of the quote)
 • We will send your video after we complete it for your request for change.
 • When you completely satisfied we deliver the final work and you make the balance payment.

PLEASE PROVIDE US THE FOLLOWING:

 • A written script (required in every order)
 • Logo and Website URL (optional)
 • Your 2-3 images (optional)

Thank you for your interest. If you have any clarifications or questions, please send us a message first.

Frequently Asked Questions

What do you require in order to start working?

You need to provide a product description, written script, logo, images (oprional) and any other asset that you think I will need to start working on your project.

Can you create a storyboard?

Yes, I am making the scenes according to your script’s meaning. So you don’t need to explain all visual details. However if you want me to make your storyboard, just send it to me before you order and i will inform you accordingly.

What voiceover options do we have?

When you place your order, i am offering you 2 options of American Accent male and female voiceover. However if you prefer British Accent just inform me and i will send you the samples accordingly.

How many words can fit into a 30 seconds video?

As a rule of thumb: 30 seconds video time can contain approx 75 words of voice over. 60 seconds video time can contain approx 150 words of voice over. 90 seconds video time can contain approx 225 words of voice over. And so on…

Do you offer any other styles of animated videos?

Yes we make 2D animation expainer videos as well…

Do you offer videos in any languages other than English?

Yes, but you need to contact me first.

Want to have an awesome whiteboard animation explainer video? Just send us your written script and we can make a great whiteboard animation video that engage your audience.

Concact us now: satis@emirmedya.com

 

Almanca Animasyon Reklam Videosu İle Etkili Tanıtım

Almanca Animasyon Reklam Videosu İle Etkili Tanıtım

Marka ve ürünlerinizi potansiyel müşterilerinize kendi dillerinde tanıtmak çok büyük önem taşıyor. Mesela Türkiye’de bir ürün veya hizmet satışı yapıyorsanız hedef kitlenize sunum yaparken başka bir dilde reklam içeriği kullanmak yerine herkesin anlayabileceği şekilde Türkçe sunum ile hitap etmek çok daha etkili olacaktır. Bu çerçevede Almanca konuşan insanlara da ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak istiyorsanız, Almanca animasyon reklam videosu kullanmak son derece etkili bir tanıtım aracı olacaktır.

Avrupa’da yaşayan gurbetçi vatandaşlarımız bulundukları ülkelerde çeşitli sektörlerde pek çok girişim içerisine girmişlerdir. Özellikle Almanya’da çok sayıda Türk yaşıyor ve bu vatandaşlarımız başarılı işlere de imza atıyorlar. Elbette her başarılı işin temelinde etkili bir tanıtım yatıyor. Almanca animasyon tanıtım videosu hizmetimiz, marka ve ürünlerini hitap ettikleri hedef kitlenin dilinde reklam yapmak isteyenler için çok uygundur.

Almanca Animasyon Tanıtım Videosu

Evden eve nakliyat, temizlik ve depolama hizmeti veren bir firma için hazırladığımız Almanca animasyon tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz. Bu örnek videoda olduğu gibi videodaki amaç, ürün ve hizmetlerinizin en önemli avantajlarını kısa ve etkili bir şekilde ön plana çıkarıp potansiyel müşterilerin dikkatini çekmektir.

Bu tarz reklam videolarını kendi web sitenizde, youtube kanalınızda, facebook ve instagram gibi sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Viral, yani paylaşım yoluyla çok hızlı bir şekilde yayılma özelliği sayesinde çok etkili bir şekilde ürün ve hizmetlerinizi hedef kitlenize anlatma fırsatı bulabilirsiniz.

Almanca 2D Animasyon Reklam Videosu

Yukarıdaki örnekte izlediğiniz gibi, ilgi çekici ve akılda kalıcı bir şekilde marka, ürün ve hizmetlerinizi anlatmak için renkli 2D animasyon tanıtım videosu tercih edebilirsiniz. Bu tarz videoların en büyük özelliği, eğlenceli ve ilgi çekici bir şekilde ürün tanıtımına olanak vermesidir.

Hikaye anlatım metodu içeren özel senaryo yazma teknikleri ile hazırlanmış sunum metinleri eşliğinde hareketli karakterler müşterilerinizi temsil ederler. Müşterilerinizin yaşadıkları problemleri sizin firmanız nasıl çözüyorsa bunu daha iyi başka türlü anlatmam mümkün değildir. Böylece potansiyel müşterileriniz videonuz ile içsel bir etkileşime girecek ve aradıkları çözümün sizde olduğu mesajını alacaklardır.

Whiteboard Almanca Tanıtım Videoları

Whiteboard animasyon tanıtım videoları, ürün ve hizmetlerinizi anlatmak için kullanabileceğiniz diğer animasyon tarzıdır. 2D animasyondan farklı olarak genellikle beyaz tahta üzerine resim yapan bir ressamın çalışmasını izlemek gibi bir izlenim veren bu videolar da izleyenlerde harika bir etki bırakır.

Whiteboard videoları izleyenler, bir sonraki sahnede neler olacağınız merak ederler. Bu sayede videonuzu sonuna kadar izleme oranı whiteboard videolarda daha yüksektir. Almanca whiteboard reklam videoları da Almanya’daki Türk girişimcilerimiz tarafından sıkça tercih edilen etkili bir tanıtım aracıdır.

Tanıtım Videoları İçin Almanca Seslendirme

Seslendirme konusu, etkili bir animasyon tanıtım videosu için en önemli unsurlardan biridir. Emir Medya olarak pek çok dilde profesyonel seslendirme sanatçıları ile çözüm ortaklığı yapmaktayız. Ana dilinde hizmet veren seslendirme sanatçıları ile piyasaya göre çok uygun seslendirme fiyatları sunabiliyoruz.

Almanca seslendirme için de ana dili Almanca olan profesyonel seslendirmenler videolarınız için hazırlanan sunum metinlerini stüdyo ortamında kaliteli bir şekilde seslendirmektedirler.

Almanca Animasyon Video Nasıl Hazırlanıyor?

Avrupa’da yaşayan gurbetçi vatandaşlarımız için özel animasyon reklam videoları hazırlıyoruz. Özellikle Hollanda ve Almanya’da birçok Türk vatandaşımız girişimlerini ülke genelinde tanıtmak için animasyon videolar yaptırmak istiyorlar. Biz de en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla kendilerine sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Almanca animasyon video hazırlama süreci şu şekilde işliyor.

 • Öncelikle aşağıdaki iletişim numaramızdan veya e-posta adresimizden bize ulaşıp nasıl bir reklam videosu istediğinizden bahsediyorsunuz. Size konuyla ilgili bilgilendirme ve bir fiyat teklifi ile dönüş yapıyoruz.
 • Sipariş tutarı üzerinden %50 iş avansı ödemesi yaptığınız zaman, size senaryo sorularımızı göndererek çalışma sürecini başlatıyoruz.
 • Senaryo sorularına vereceğiniz cevaplara göre videonuzun sunum metnini yazıp onayınız için size dönüş yapıyoruz. Türkçe olarak hazırladığımız sunum metnini, son haline getirip onayınızı aldıktan sonra Almanca tercüme işlemini başlatıyoruz.
 • Almanca tercümesi yapılan sunum metnini, tekrar sizin onayınızı aldıktan sonra profesyonel seslendirme sanatçılarına gönderip ses dosyasını oluşturmuş oluyoruz.
 • Almanca seslendirme dosyası ile senkronize bir şekilde videonuzun görsel sahnelerini hazırlayıp videoyu size gönderiyor ve görsel olarak değiştirmek istediğiniz şeyler varsa bunları bize bildirmenizi rica ediyoruz.
 • Son olarak videoyu istediğiniz gibi tamamlayıp full hd (1920x1080p) olarak kaydedip size teslim ediyor ve kalan ödemeyi yapmanızı rica ediyoruz.

Almanca Seslendirme ve Animasyon Video

Almanca Animasyon Reklam Videosu Fiyat Teklifi Alın

Almanca seslendirme eşliğinde hazırladığımız animasyon tanıtım videosu ile marka ve ürünlerinizi etkili şekilde tanıtabilirsiniz. Almanca animasyon video ve seslendirme hizmetimiz için hemen bize ulaşın.

Siz de işinizi, ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak için yabancı dille, özellikle İngilizce animasyon tanıtım videosu, Hollandaca ve Almanca animasyon reklam videoları yaptırmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz:

Mail adresimiz: satis@emirmedya.com

Telefon ve Whatsapp: +90 533 726 02 22

 

İngilizce Animasyon Tanıtım Videosu

İngilizce Animasyon Tanıtım Videosu

Animasyon tanıtım videoları günümüzde, ürün ve firma tanıtımı için çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Emir Medya olarak yaklaşık 4 yıldır çok çeşitli sektörlerden yüzlerce firmaya, dikkat çekici animasyon videoları uygun fiyatları ile ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile teslim etmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Sunduğumuz uygun fiyatlı hizmetleri genel olarak animasyon tanıtım videosu ve profesyonel seslendirme başlığı altında özetleyebiliriz. Hazırladığımız tanıtım videolarını ise genel olarak 2D animasyon ve whiteboard animasyon olarak iki tarzda yapıyoruz. Bazen müşterilerimizden gelen yabancı dilde tanıtım videosu hazırlama taleplerini de geri çevirmiyoruz. Sonuçta animasyon tanıtım videosu ve seslendirme bizim işimizdir.

İngilizce Animasyon Video

İnternet ve bilgi çağını yaşadığımız günümüzde e-ticaret yaygınlaştı ve ülke sınırları adeta kayboldu. Eskiden sadece büyük şirketler yurtdışı ile ticaret yapabilirken, artık KOBİ olarak ifade edilen küçük ve orta ölçekli şirketler de ürün ve hizmetlerini dünyanın her tarafına rahatlıkla pazarlayabilir duruma geldi.

Özellikle, yazılım ve eğitim setleri gibi dijital birtakım ürünleri pazarlarken sadece Türkiye değil tüm dünya ölçeğinde düşünmek son derece isabetli bir bakış açısı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ürününüz her ne olursa olsun, diğer ülkelerdeki insanlara da hitap etmek, marka ve ürünlerinizi dünyaya pazarlamak istiyorsanız; bunun en iyi yolu İngilizce animasyon video tanıtım yöntemini kullanmaktır. Eğer hali hazırda spesifik olarak bir ülkede faaliyet gösteriyorsanız elbette o ülkenin dilinde insanlara hitap etmek size çok büyük bir avantaj sağlayacaktır. Ancak yaptığınız işi veya ürünlerinizi İngilizce dilinde tanıtan harika bir animasyon videosunu web sitenize, sosyal medya kanallarınıza ve Youtube kanalınıza koymak, dünyanın her yerinden potansiyel müşterilere her zaman hazırlıklı olmak adına akıllıca bir pazarlama stratejisi olacaktır.

İngilizce Animasyon Tanıtım Videosu Nasıl Hazırlanır?

ingilizce animasyonÖncelikle bize Türkçe animasyon tanıtım videosu yaptıran müşterilerimizin çoğuna, aynı videonun İngilizce versiyonunu yaptırmalarını tavsiye ediyoruz. Sonuçta firmanızı veya ürünlerinizi en etkili şekilde tanıtan etkili bir senaryo yazma süreci tamamlanmış, görsel olarak sahneleri hazırlanmış bir video elinizde mevcutken bunun İngilizce versiyonunu yapmak hem çok kolay hem de çok ucuzdur.

Bazen de müşterilerimiz hedef kitlesi tamamen yurtdışında olduğundan Türkçe bir video değil, doğrudan o ülkenin dilinde hazırlanmış bir tanıtım videosu hazırlatmak istiyorlar. Mesela Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde gurbetçi vatandaşlarımızdan girişimci ruha sahip olup iş kurmuş olanları tamamen Almanca animasyon video, Hollandaca, Arapça, Rusça veya İngilizce animasyon tanıtım videosu yaptırmak isteyebiliyorlar. Bu durumda da memnuniyetle yardımcı olabiliyoruz.

Eğer size bir Türkçe video hazırlamışsak (Animasyon Tanıtım Videosu https://www.emirmedya.com/2d-animasyon-tanitim sayfasındaki süreci izliyoruz), mevcut Türkçe senaryoyu İngilizceye çevirip sizin onayınızdan sonra seslendirip, ses dosyasını hazır olan videonuz ile senkronize ediyoruz.

Türkçe video istemiyorsanız, İngilizce animasyon video hazırlamak için şu yolu izliyoruz:

 • Öncelikle karşılıklı görüşmelerimizden sonra sipariş sürecini başlatıp size senaryo sorularımızı gönderiyoruz.
 • Bu sorularla işinizin veya ürünlerinizin en önemli avantajlarını ön plana çıkarmayı hedefliyoruz. Vereceğiniz bilgilere göre Türkçe senaryonuzu yazıp onayınıza gönderiyoruz.
 • Senaryoyu (sunum metnini) onayladığınız zaman onu İngilizce tercümeye gönderiyoruz. (Veya sizden tercüme edilmiş sunum metnini göndermenizi rica ediyoruz.)
 • İngilizce senaryoya onay verdiğiniz zaman, birlikte çalıştığımız profesyonel İngilizce seslendirme sanatçıları ile seslendirme işlemine başlıyoruz. (Bu işlemden önce size ses örneği gönderiyoruz.)
 • Ana dilinde hizmet veren profesyonel seslendirme sanatçıları tarafından stüdyo ortamında kaydedilen ses dosyasını, hazırladığımız video sahneleri ile senkronize ederek tanıtım videosu hazırlama aşamasını bitiriyoruz.
 • Seslendirme, müzik ve hareketli karakterler eşliğinde sahnelerini hazırladığımız animasyon tanıtım videosunu, mp4 formatında ve full hd (1920x1080p) olarak kaydedip, onayınız için size gönderiyoruz. Varsa istediğiniz görsel değişiklikleri de yaparak İngilizce animasyon tanıtım videosu çalışmanızı teslim ediyoruz.

İngilizce Tanıtım Videosu Fiyatları

Animasyon tanıtım videosu hazırlama hizmetimizi, anahtar teslim olarak 1 dakika üzerinden fiyatlandırıyoruz. Yani senaryo yazımı, seslendirme, müzik, görsel sahnelerin hazırlanması ve her şey dahil Türkçe olarak 1 dakika animasyon videosu hazırlama ücretimiz 600 TL’dir. (Fiyatlar zaman içerisinde değişiklik gösterebilmektedir. Lütfen bizimle iletişime geçip işinizle ilgili bilgi verip fiyat teklifi alınız)

Aynı video için İngilizce versiyon hazırlama ücreti, ekstra 400 TL’dir. Bu fiyata dahil olan hizmetler;

 • Senaryo çeviri hizmeti
 • Profesyonel İngilizce seslendirme hizmeti ve
 • Türkçe video ile ses dosyasının senkronizasyon hizmetidir.

Şimdi siz de marka ve ürünlerinizin tanıtımı için profesyonel İngilizce seslendirme eşliğinde hazırlanmış 2d veya whiteoboard formatında harika bir animasyon video yaptırmak istiyorsanız hemen bize ulaşın (iletişim sayfamız için tıklayın).

E-posta: satis@emirmedya.com

Video İçerik Pazarlamasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Video İçerik Pazarlamasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Pazarlama kavramı son yıllarda teknolojideki gelişmelerle birlikte çok büyük bir değişime uğramıştır. Genel olarak reklam ve tanıtım faaliyetleri olarak özetlenebilecek pazarlama, sosyal medya internet kullanımının yaygınlaşması sonucu iyiden iyiye birey odaklı hale gelmiştir.

Video pazarlama sektörü, günümüzde yeni nesil pazarlama kanalları arasında son yıllarda en çok tercih edilen metotlardan biri haline geldi. Ancak bu metodun dinamikleri gerektiği gibi tam anlaşılmadığında, içerik pazarlama hataları çok sık yapılıyor ve istenen verimi almak güçleşiyor. Peki, bu konuda en sık yapılan hatalar nelerdir?

Video içerik pazarlama, günümüz internet dünyasında yıldızı hızla yükselen önemli alanlarından birisidir. Video pazarlamanın birçok değişik modeli olsa da en tesirli olan yolun “video içerik üreticiliği” olduğu ile ilgili hepimizin hem fikir olduğumuzu düşünüyoruz. Video pazarlama teknikleri uygulanırken, aşağıdaki maddeleri zihnimizin bir tarafında bulundurmak, pazarlamada başarıya ulaşma ihtimalimizi artıracaktır.

Gönderi Sıklığının Değişken Olması

Bir içerik takvimi oluşturmanız oldukça yararlıdır. İlk etapta içeriğinizi ne vakit oluşturacağınız ve yayınlayacağınıza konusunda temel bir kroki hazırlamak yeterlidir. Daha sonra, içerik konusunda teferruatlar ve muhteva takviminin kapsadığı vakit aralıkları üzerinde geliştirmeler de yapabilirsiniz.

Tek Taraflı İletişim; İçerik pazarlama hataları dâhilinde en ehemmiyetli konulardan biri tek istikametli iletişimdir. İyi bir içerik taktiği, mutlak içerik yayınlamak üzerine kurulu olmamalıdır.

İçeriklerinizi iş hedeflerinizi gerçekleştirmek maksadıyla kullanmamak

tanıtım videosu içerik pazarlamaEn çok rastlanan içerik pazarlama hatalarından bir ötekisi de, paylaşılan içeriklerle iş hedeflerinin birbirini tutmamasıdır. Muvaffak olmak istediklerinizi ve görevinizi tam olarak değerlendirmeden paylaştığınız “mükemmel” içeriklerin markanıza uzun vadede katkısı olmayacaktır. Birçok şirket, içerikte değer yaratmaya odaklanırken, hedeflerini ihmal edebiliyor.

Videonuzda duyguları kullanın

Duygular, insanları harekete geçirir. Video içeriğinizin bir duygusunun olması paylaşılma ihtimalini arttırır. Mutluluk, hüzün, korku, şaşırmak gibi duyguları kesinlikle kullanın.

Kısa videolar her daim daha iyidir

İnternet dünyası bir şekilde “hızlı” dünya olarak idrak ediyor. Kimse, rastgele bir şeye fazla vakit harcamak istemiyor. Bu yüzden çalışmalarınızı kısa tutun.

Aramanın gücünü hafife almayın; Paylaşılabilir bir şey yapıyorsunuz, arama sonuçlarında da bulunabilecek şekilde bir çalışma yapmak size çok daha fazla yarar sağlayacaktır. Bu yüzden çalışmaların isimleri, açıklamaları ve etiketleri her zaman çok önemlidir.

Whiteboard & 2D Animayon Tanıtım Videoları

Video içerikleri çok çeşitli olabilmektedir. Sadece yazı efektleriyle hazırlanmış bir tanıtım videosu olabileceği gibi, bir sunucunun önceden hazırlanmış bir metni okumasıyla hazırlanacak bir tanıtım videosu da kullanabilirsiniz.

Son zamanların en etkili ve akılda kalıcı tanıtım yöntemi ise whiteobard tarzı dediğimiz videolardır. Whiteboard videolar, genelde beyaz zemin üzerine bir takım yazı ve resimler çizilerek üretilen ilgi çekici çalışmalardır. Bunun yan sıra bir de 2D Animasyon dediğimiz, renkli ve hareketli karakterlerin kullanıldığı tanıtım videoları vardır.

Whiteboard ve 2D animasyon videoları, diğer klasik tanıtım videolarına göre sonuna kadar izlenmekte, beğenilmekte ve çok ilgi çekici olduğu için sosyal medya üzerinde kullanıcılar tarafından sıkça paylaşılmaktadır. Bu yüzden firma tanıtımı, bir ürün veya hizmetin tanıtımında bu tür animasyon videoları tercih etmeniz, etkili bir reklam kampanyası yürütmenizde büyük rol oynayacaktır.

Emir Medya ekiibi olarak düşündüğünüz reklam videosu için güzel bir animasyon video hazırlayabiliriz. Bunun için bize nasıl bir tanıtım videosu istediğinizden biraz bahsetmeniz yeterlidir. Süreç olarak; siparişinizi başlattıktan sonra size göndereceğimiz senaryo sorularına kısa cevaplar vermenizi rica ediyoruz. Bu cevaplarınıza göre en etkili reklam metnini hazırlayıp onayınız için size dönüş yapıyoruz. İstediğiniz revizeleri yaparak, sunum metnine son halini verip seslendirme çalışmasına ve ardından videonuzu hazırlamaya başlıyoruz. Video üzerinde istediğiniz değişiklikleri yaparak çalışmanızı teslim ediyoruz. Üstelik bunu piyasaya göre çok uygun fiyatlarla yapıyoruz.

Böyle bir çalışma yaptırmak isterseniz, bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.