Yazılım Firmaları İçin Animasyon Reklam Videosu

Yazılım Firmaları İçin Animasyon Reklam Videosu

Yazılım firmaları, animasyon reklam videolarını en çok kullanan şirketler arasında yer alıyor. Hedef kitleye tanıtmak istedikleri ürün tamamen dijital bir halde bulunduğundan onu en doğru şekilde anlatmak için animasyon tanıtım videosu harika bir reklam aracı olarak öne çıkar. Potansiyel müşterilerin videonun sonuna kadar tanıtım filmini izlemesi, verilmek istenen mesajın en etkili şekilde anlatılabilmesi ve uygun animasyon fiyatları bu reklam aracının çok tercih edilmesinin başlıca sebepleridir.

Şimdi aşağıdaki videoda yedekleme yazılımı geliştiren bir firma için hazırladığımız tanıtım filmini izleyebilirsiniz. Bu videoda her zamanki gibi anahtar teslim bir çalışma yaparak projemizi %100 müşteri memnuniyeti ile tamamlamanın keyfini yaşadık.

Yedekleme Yazılımı Animasyon Tanıtım Filmi

Diğer çalışmalarımızı izlemek istiyorsanız Youtube kanalımız.

Müşterimize sunduğumuz hizmetleri kısaca ifade edecek olursak:

 • Animasyon senaryosu yazma hizmeti
 • Seslendirme hizmeti
 • Kurgu ve 2D animasyon sahnelerinin hazırlanması
 • Full HD (1920x1080p) video kaydı mp4 dosya formatı

Siz de fiziksel veya dijital ürünlerinizi, markanızı ve hizmetlerinizi hedef kitlenize en doğru ve etkili bir şekilde anlatmak istiyorsanız, harika bir tanıtım videosu yaptırmak için hemen bize ulaşın: Emir Medya Reklam Animasyon Ajansı

satis@emirmedya.com

+90 533 726 02 22

Yazılım Firması Animasyon Video Senaryosu

Şirketinizin tüm bilgilerini bilgisayarlarınıza emanet ediyorsunuz… Peki felaket kurtarma senaryonuz var mı?

Bir sabah işe geldiniz ve o da ne? Verilere ulaşamıyorsunuz…Ardından gelen maili okuyunca şok oldunuz. Sisteminize fidye virüsü sızmış ve tüm bilgilerinizi şifrelemiş. Size ait olan bilgileri size geri vermek için binlerce dolar para istiyor…

yazılım firmaları için animasyon reklam videosuYa da şunları bir düşünelim…

Küçük bir elektrik arızası sonucu kurduğunuz Sunucunuz çökebilir, hardisk arızalanabilir veya hatalı bir kullanıcı işlemi verilerinizin silinmesine sebep olabilir…

Siz bunları hiç düşünmeyin. Çünkü artık Alzebackup var!

Alze Backup, verilerinizi sürekli yedekler… Datanızı kaybetseniz bile yeniden yükleyebilirsiniz… Unutmayın, güvenlik önlemi almak yeterli değil. Virüsler daima bir açık bulur ve işletmenizi zarar uğratabilir…

Siz de Yerli yazılım Alze Backup ile verinizi buluta yedekleyin, rahat edin. Yedekleme Yazılımı Verilerinizin Kasko Sigortasıdır.

www.alzebackup.com

Benzer Video Çalışmalarımız:

Öğrenci Yurdu İşletme Programı Animasyon Reklamı

Eğitim ve Okul Mobilyaları Animasyon Tanıtım Videosu

İngilizce Animasyon Reklam Ajansı

Almanca Animasyon Reklam Videosu İle Etkili Tanıtım

Almanca Animasyon Reklam Videosu İle Etkili Tanıtım

Marka ve ürünlerinizi potansiyel müşterilerinize kendi dillerinde tanıtmak çok büyük önem taşıyor. Mesela Türkiye’de bir ürün veya hizmet satışı yapıyorsanız hedef kitlenize sunum yaparken başka bir dilde reklam içeriği kullanmak yerine herkesin anlayabileceği şekilde Türkçe sunum ile hitap etmek çok daha etkili olacaktır. Bu çerçevede Almanca konuşan insanlara da ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak istiyorsanız, Almanca animasyon reklam videosu kullanmak son derece etkili bir tanıtım aracı olacaktır.

Avrupa’da yaşayan gurbetçi vatandaşlarımız bulundukları ülkelerde çeşitli sektörlerde pek çok girişim içerisine girmişlerdir. Özellikle Almanya’da çok sayıda Türk yaşıyor ve bu vatandaşlarımız başarılı işlere de imza atıyorlar. Elbette her başarılı işin temelinde etkili bir tanıtım yatıyor. Almanca animasyon tanıtım videosu hizmetimiz, marka ve ürünlerini hitap ettikleri hedef kitlenin dilinde reklam yapmak isteyenler için çok uygundur.

Almanca Animasyon Tanıtım Videosu

Evden eve nakliyat, temizlik ve depolama hizmeti veren bir firma için hazırladığımız Almanca animasyon tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz. Bu örnek videoda olduğu gibi videodaki amaç, ürün ve hizmetlerinizin en önemli avantajlarını kısa ve etkili bir şekilde ön plana çıkarıp potansiyel müşterilerin dikkatini çekmektir.

Bu tarz reklam videolarını kendi web sitenizde, youtube kanalınızda, facebook ve instagram gibi sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Viral, yani paylaşım yoluyla çok hızlı bir şekilde yayılma özelliği sayesinde çok etkili bir şekilde ürün ve hizmetlerinizi hedef kitlenize anlatma fırsatı bulabilirsiniz.

Almanca 2D Animasyon Reklam Videosu

Yukarıdaki örnekte izlediğiniz gibi, ilgi çekici ve akılda kalıcı bir şekilde marka, ürün ve hizmetlerinizi anlatmak için renkli 2D animasyon tanıtım videosu tercih edebilirsiniz. Bu tarz videoların en büyük özelliği, eğlenceli ve ilgi çekici bir şekilde ürün tanıtımına olanak vermesidir.

Hikaye anlatım metodu içeren özel senaryo yazma teknikleri ile hazırlanmış sunum metinleri eşliğinde hareketli karakterler müşterilerinizi temsil ederler. Müşterilerinizin yaşadıkları problemleri sizin firmanız nasıl çözüyorsa bunu daha iyi başka türlü anlatmam mümkün değildir. Böylece potansiyel müşterileriniz videonuz ile içsel bir etkileşime girecek ve aradıkları çözümün sizde olduğu mesajını alacaklardır.

Whiteboard Almanca Tanıtım Videoları

Whiteboard animasyon tanıtım videoları, ürün ve hizmetlerinizi anlatmak için kullanabileceğiniz diğer animasyon tarzıdır. 2D animasyondan farklı olarak genellikle beyaz tahta üzerine resim yapan bir ressamın çalışmasını izlemek gibi bir izlenim veren bu videolar da izleyenlerde harika bir etki bırakır.

Whiteboard videoları izleyenler, bir sonraki sahnede neler olacağınız merak ederler. Bu sayede videonuzu sonuna kadar izleme oranı whiteboard videolarda daha yüksektir. Almanca whiteboard reklam videoları da Almanya’daki Türk girişimcilerimiz tarafından sıkça tercih edilen etkili bir tanıtım aracıdır.

Tanıtım Videoları İçin Almanca Seslendirme

Seslendirme konusu, etkili bir animasyon tanıtım videosu için en önemli unsurlardan biridir. Emir Medya olarak pek çok dilde profesyonel seslendirme sanatçıları ile çözüm ortaklığı yapmaktayız. Ana dilinde hizmet veren seslendirme sanatçıları ile piyasaya göre çok uygun seslendirme fiyatları sunabiliyoruz.

Almanca seslendirme için de ana dili Almanca olan profesyonel seslendirmenler videolarınız için hazırlanan sunum metinlerini stüdyo ortamında kaliteli bir şekilde seslendirmektedirler.

Almanca Animasyon Video Nasıl Hazırlanıyor?

Avrupa’da yaşayan gurbetçi vatandaşlarımız için özel animasyon reklam videoları hazırlıyoruz. Özellikle Hollanda ve Almanya’da birçok Türk vatandaşımız girişimlerini ülke genelinde tanıtmak için animasyon videolar yaptırmak istiyorlar. Biz de en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla kendilerine sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Almanca animasyon video hazırlama süreci şu şekilde işliyor.

 • Öncelikle aşağıdaki iletişim numaramızdan veya e-posta adresimizden bize ulaşıp nasıl bir reklam videosu istediğinizden bahsediyorsunuz. Size konuyla ilgili bilgilendirme ve bir fiyat teklifi ile dönüş yapıyoruz.
 • Sipariş tutarı üzerinden %50 iş avansı ödemesi yaptığınız zaman, size senaryo sorularımızı göndererek çalışma sürecini başlatıyoruz.
 • Senaryo sorularına vereceğiniz cevaplara göre videonuzun sunum metnini yazıp onayınız için size dönüş yapıyoruz. Türkçe olarak hazırladığımız sunum metnini, son haline getirip onayınızı aldıktan sonra Almanca tercüme işlemini başlatıyoruz.
 • Almanca tercümesi yapılan sunum metnini, tekrar sizin onayınızı aldıktan sonra profesyonel seslendirme sanatçılarına gönderip ses dosyasını oluşturmuş oluyoruz.
 • Almanca seslendirme dosyası ile senkronize bir şekilde videonuzun görsel sahnelerini hazırlayıp videoyu size gönderiyor ve görsel olarak değiştirmek istediğiniz şeyler varsa bunları bize bildirmenizi rica ediyoruz.
 • Son olarak videoyu istediğiniz gibi tamamlayıp full hd (1920x1080p) olarak kaydedip size teslim ediyor ve kalan ödemeyi yapmanızı rica ediyoruz.

Almanca Seslendirme ve Animasyon Video

Almanca Animasyon Reklam Videosu Fiyat Teklifi Alın

Almanca seslendirme eşliğinde hazırladığımız animasyon tanıtım videosu ile marka ve ürünlerinizi etkili şekilde tanıtabilirsiniz. Almanca animasyon video ve seslendirme hizmetimiz için hemen bize ulaşın.

Siz de işinizi, ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak için yabancı dille, özellikle İngilizce animasyon tanıtım videosu, Hollandaca ve Almanca animasyon reklam videoları yaptırmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz:

Mail adresimiz: satis@emirmedya.com

Telefon ve Whatsapp: +90 533 726 02 22

 

İngilizce Animasyon Tanıtım Videosu

İngilizce Animasyon Tanıtım Videosu

Animasyon tanıtım videoları günümüzde, ürün ve firma tanıtımı için çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Emir Medya olarak yaklaşık 4 yıldır çok çeşitli sektörlerden yüzlerce firmaya, dikkat çekici animasyon videoları uygun fiyatları ile ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile teslim etmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Sunduğumuz uygun fiyatlı hizmetleri genel olarak animasyon tanıtım videosu ve profesyonel seslendirme başlığı altında özetleyebiliriz. Hazırladığımız tanıtım videolarını ise genel olarak 2D animasyon ve whiteboard animasyon olarak iki tarzda yapıyoruz. Bazen müşterilerimizden gelen yabancı dilde tanıtım videosu hazırlama taleplerini de geri çevirmiyoruz. Sonuçta animasyon tanıtım videosu ve seslendirme bizim işimizdir.

İngilizce Animasyon Video

İnternet ve bilgi çağını yaşadığımız günümüzde e-ticaret yaygınlaştı ve ülke sınırları adeta kayboldu. Eskiden sadece büyük şirketler yurtdışı ile ticaret yapabilirken, artık KOBİ olarak ifade edilen küçük ve orta ölçekli şirketler de ürün ve hizmetlerini dünyanın her tarafına rahatlıkla pazarlayabilir duruma geldi.

Özellikle, yazılım ve eğitim setleri gibi dijital birtakım ürünleri pazarlarken sadece Türkiye değil tüm dünya ölçeğinde düşünmek son derece isabetli bir bakış açısı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ürününüz her ne olursa olsun, diğer ülkelerdeki insanlara da hitap etmek, marka ve ürünlerinizi dünyaya pazarlamak istiyorsanız; bunun en iyi yolu İngilizce animasyon video tanıtım yöntemini kullanmaktır. Eğer hali hazırda spesifik olarak bir ülkede faaliyet gösteriyorsanız elbette o ülkenin dilinde insanlara hitap etmek size çok büyük bir avantaj sağlayacaktır. Ancak yaptığınız işi veya ürünlerinizi İngilizce dilinde tanıtan harika bir animasyon videosunu web sitenize, sosyal medya kanallarınıza ve Youtube kanalınıza koymak, dünyanın her yerinden potansiyel müşterilere her zaman hazırlıklı olmak adına akıllıca bir pazarlama stratejisi olacaktır.

İngilizce Animasyon Tanıtım Videosu Nasıl Hazırlanır?

ingilizce animasyonÖncelikle bize Türkçe animasyon tanıtım videosu yaptıran müşterilerimizin çoğuna, aynı videonun İngilizce versiyonunu yaptırmalarını tavsiye ediyoruz. Sonuçta firmanızı veya ürünlerinizi en etkili şekilde tanıtan etkili bir senaryo yazma süreci tamamlanmış, görsel olarak sahneleri hazırlanmış bir video elinizde mevcutken bunun İngilizce versiyonunu yapmak hem çok kolay hem de çok ucuzdur.

Bazen de müşterilerimiz hedef kitlesi tamamen yurtdışında olduğundan Türkçe bir video değil, doğrudan o ülkenin dilinde hazırlanmış bir tanıtım videosu hazırlatmak istiyorlar. Mesela Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde gurbetçi vatandaşlarımızdan girişimci ruha sahip olup iş kurmuş olanları tamamen Almanca animasyon video, Hollandaca, Arapça, Rusça veya İngilizce animasyon tanıtım videosu yaptırmak isteyebiliyorlar. Bu durumda da memnuniyetle yardımcı olabiliyoruz.

Eğer size bir Türkçe video hazırlamışsak (Animasyon Tanıtım Videosu https://www.emirmedya.com/2d-animasyon-tanitim sayfasındaki süreci izliyoruz), mevcut Türkçe senaryoyu İngilizceye çevirip sizin onayınızdan sonra seslendirip, ses dosyasını hazır olan videonuz ile senkronize ediyoruz.

Türkçe video istemiyorsanız, İngilizce animasyon video hazırlamak için şu yolu izliyoruz:

 • Öncelikle karşılıklı görüşmelerimizden sonra sipariş sürecini başlatıp size senaryo sorularımızı gönderiyoruz.
 • Bu sorularla işinizin veya ürünlerinizin en önemli avantajlarını ön plana çıkarmayı hedefliyoruz. Vereceğiniz bilgilere göre Türkçe senaryonuzu yazıp onayınıza gönderiyoruz.
 • Senaryoyu (sunum metnini) onayladığınız zaman onu İngilizce tercümeye gönderiyoruz. (Veya sizden tercüme edilmiş sunum metnini göndermenizi rica ediyoruz.)
 • İngilizce senaryoya onay verdiğiniz zaman, birlikte çalıştığımız profesyonel İngilizce seslendirme sanatçıları ile seslendirme işlemine başlıyoruz. (Bu işlemden önce size ses örneği gönderiyoruz.)
 • Ana dilinde hizmet veren profesyonel seslendirme sanatçıları tarafından stüdyo ortamında kaydedilen ses dosyasını, hazırladığımız video sahneleri ile senkronize ederek tanıtım videosu hazırlama aşamasını bitiriyoruz.
 • Seslendirme, müzik ve hareketli karakterler eşliğinde sahnelerini hazırladığımız animasyon tanıtım videosunu, mp4 formatında ve full hd (1920x1080p) olarak kaydedip, onayınız için size gönderiyoruz. Varsa istediğiniz görsel değişiklikleri de yaparak İngilizce animasyon tanıtım videosu çalışmanızı teslim ediyoruz.

İngilizce Tanıtım Videosu Fiyatları

Animasyon tanıtım videosu hazırlama hizmetimizi, anahtar teslim olarak 1 dakika üzerinden fiyatlandırıyoruz. Yani senaryo yazımı, seslendirme, müzik, görsel sahnelerin hazırlanması ve her şey dahil Türkçe olarak 1 dakika animasyon videosu hazırlama ücretimiz 600 TL’dir. (Fiyatlar zaman içerisinde değişiklik gösterebilmektedir. Lütfen bizimle iletişime geçip işinizle ilgili bilgi verip fiyat teklifi alınız)

Aynı video için İngilizce versiyon hazırlama ücreti, ekstra 400 TL’dir. Bu fiyata dahil olan hizmetler;

 • Senaryo çeviri hizmeti
 • Profesyonel İngilizce seslendirme hizmeti ve
 • Türkçe video ile ses dosyasının senkronizasyon hizmetidir.

Şimdi siz de marka ve ürünlerinizin tanıtımı için profesyonel İngilizce seslendirme eşliğinde hazırlanmış 2d veya whiteoboard formatında harika bir animasyon video yaptırmak istiyorsanız hemen bize ulaşın (iletişim sayfamız için tıklayın).

E-posta: satis@emirmedya.com

Video Reklam Seslendirmenin Önemi

Video Reklam Seslendirmenin Önemi

Başarılı iletişim kurmak için üç temel kurala dikkat etmemiz gerekir. Bunlar; ses tonu kullandığımız kelimeler ve beden dilimizdir. Ancak bazı durumlarda, örneğin animasyon filmler, santral sesler, reklam seslendirme gibi hedef kitlemizin beden dilimizi görmediği bilgisayarlar veya mobil ekranlarda, bizi yalnızca ses tonu ve görsel efektler temsil eder.

Hedef kitlemiz bir ses tonunu tanımlarlarken, bir kişiliği de tanımlamış olurlar. Reklam seslendirme veya anons gibi birçok alanda sunduğumuz sesin tonuna göre, kişi veya firmaların görüntüsünü oluşturmaya başlarlar. Bunu yaparak müşteriler; markaları, kişileri ya da şirketleri tanıdıklarını hissederler ve bir güven veya aşinalık duygusu sağlanmış olur.

Güçlü, net ve tutarlı ses tonu, hedef kitlemiz veya potansiyel müşterilerimiz üzerinde pozitif bir etki bırakacaktır. Tabi kullanılan ses tonuyla beraber, reklam metinleri ve içerikler de oldukça önemlidir. İşimizi en uygun şekilde, net olarak anlatan metinler, doğru ses tonlarıyla sunulduğunda, vermek istediğimiz her mesaj yerine ulaşmış olacaktır.

Kısacası kitlelere yönelik tüm iletişimimizde tutarlı bir ses tonu doğru içerikler kullanarak markamız veya işimizle bütünleşmiş olan tüm özelliklerimizi güçlü bir şekilde tanıtmış oluruz.

Ses tonunda duyguları vurgulama

Herhangi bir videoda oldukça önemli ancak genellikle gözden kaçan faktörlerden biri sestir. Belki bir filmde veya görsellerin yoğunlukta olduğu aksiyon videosunda bir ölçüde kabul edilebilir. Ancak açıklayıcı tanıtım videoları tamamen farklıdır ve büyük ölçüde ses üzerinden gelişir.  Kullanılan ses tonları, kitleniz için duygu yaratmada büyük rol oynar. Sesi bağlı olarak, videonuz komik, ciddi, neşeli, sevecen, dramatik, sıra dışı olarak algılanacaktır…

Etkili video reklamları, en çarpıcı ve ilgi çekici özelliklerini kullanılan ses dalgalarından, efektlerden, ses tonundan sağlamaktadır. Elbette seslendirilecek metnin anlamı da büyük önem taşımaktadır. Bunun için özellikle reklam metinlerinin doğru senaryo yazma teknikleri ile kaleme alınmış olması gerekmektedir.

Seslendirme yaparken, okunacak metne duyguyu vermek için, kısa sürede de olsa onu yaşamak gerekir. Duyguların sese yansıması hedef kitlenin ikna olması için de önemli bir rol oynamaktadır. Aynı zamanda doğru ses güven duygusu verip, kitlelere samimi bir yaklaşımı ifade eder.

seslendirme ajansı fiyatları

Kaliteli Hızlı ve Uygun Fiyatlı Seslendirme

Emir Medya olarak çok geniş bir seslendirmen kadrosu ile çözüm ortaklığı yapıyoruz. Bu seslendirme sanatçıları yetenekli, eğitimli ve kendi alanlarında tecrübeli isimlerdir. Birçok reklam seslendirme projesinde markaların sesi olmuş Türk seslendirmen kadrosunun yanı sıra, yabandı dil seslendirme konusunda da çok uygun fiyatlı çözümler üretmekteyiz.

Reklam metninizi, içerdiği anlamı tonlama ve vurgulama ustalığı ile en iyi şekilde ifade edebilen profesyonel seslendirme sanatçılarının en önemli özelliği kendi ana dillerinde hizmet vermeleridir. Arapça, Almanca, Rusça, Fransızca, İspanyolca ve özellikle başta İngilizce seslendirme olmak üzere pek çok yabancı dilde kaliteli hızlı ve çok uygun fiyatlı seslendirme çalışmalarımızı en yüksek müşteri memnuniyeti ile sonuçlandırıyoruz.

Özet olarak ifade etmek gerekirse başta reklam seslendirme projeleriniz olmak üzere, kaliteli ve uygun fiyatlı seslendirme gerektiren tüm çalışmalarınız için bizden fiyat teklifi almadan seslendirme siparişi vermeyin. Ayrıntılı bilgi için iletişim sayfamızdan bize mesaj gönderebilir veya aşağıdaki telefon ve e-posta adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Telefon ve Whatsupp: +90 533 726 02 22

E-posta: satis@emirmedya.com

Öğrenci Yurdu İşletmesi Animasyon Tanıtım Videosu

Öğrenci Yurdu İşletmesi Animasyon Tanıtım Videosu

Öğrenci yurdu işletmeciliği yapan bir firma için hazırladığımız animasyon tanıtım videosu çalışmamızı aşağıda izleyebilirsiniz. Bu çalışmaları izleyerek benzer sektörlerde faaliyet gösterdiğiniz kendi işinizle ilgili bir tanıtım videosu yaptırma konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Öğrenci Yurdu Animasyon Tanıtım Videosu

Bu çalışmada, diğer animasyon tanıtım videosu çalışmalarında olduğu gibi öncelikle müşterimize senaryo sorularımızı gönderdik. Müşterimizin gönderdiği cevaplara göre alternatifli senaryo taslaklarını hazırlayarak müşterimizin fikirleriyle birlikte onayını aldık. Daha sonra seslendirme işlemini yapıp ardından animasyon videoyu hazırlamaya başladık.

Video hazırlama süreci tamamlanınca, müşterimizin fikirlerini almak üzere video taslağını kendisine gönderdik. İstenilen revizeleri de yaparak çalışmaya son halini verip 2D animasyon tanıtım videosunu müşterimize teslim ettik.

Animasyon Tanıtım Videosu Hizmetimiz

Yukarıdaki örnek video çalışması ve açıkladığımız çalışma sürecimizle, siz de kendi işinizi ilgi çekici ve akılda kalıcı bir şekilde tanıtmak istiyorsanız bu konuda size yardımcı olmak için hazırız. Bu güne kadar pek çok farklı sektör için yüzlerce animasyon reklam videosu hazırladık. Yaptığımız çalışmaların bir kısmını Youtube kanalımızdan da izleyebilirsiniz.

Günümüzde oldukça popüler olan, sosyal medyada sıkça izlenen ve paylaşılan animasyon tanıtım videosu işinizi, ürün ve hizmetlerinizi potansiyel müşterilerinize anlatmanın en iyi yoludur. Bu çalışmalarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için Animasyon reklam ve tanıtım filmi sayfamızı inceleyebilirsiniz.